На дні океану виявлено гігантські сліди невідомої істоти

СлідиСліди

Як повідомляє інтернет-портал innemedium.pl, на дні Тихого океану виявлено ряд таємничих доріжок, походження яких незрозуміле. Відкриття було зроблено підводним роботом, який вивчав дно океану. На думку дослідників, дивні сліди не є наслідком геологічних процесів.

Читайте також: «Вчені з’ясували, що австралійські хижі птахи вміють користуватися вогнем»

Морські біологи припускають, що сліди залишив невідомий і дуже великий живий організм. Єдина проблема полягає в тому, що жодна з відомих морських тварин не могла залишити відбитки такого типу.

На думку науковців з Національного океанографічного центру Саутгемптонського університету, ці сліди знаходяться на дні Тихого океану між Мексикою та Гавайськими островами.

Вимірювання

Вимірювання

Робот-дослідник знайшов понад 3500 слідів на дні океану. Вони мають довжину 2,5 метри і глибину 13 сантиметрів. Можливо, спочатку сліди були більшими і глибшими, але стали меншими під впливом ерозії.

Читайте також: «Вчені стверджують, що знайшли докази існування інших Всесвітів»

Сліди знаходяться на глибині 4000 метрів — в місці, де не мешкають жодні великі істоти, і, звичайно, взагалі немає таких, що рухаються за допомогою ніг. Вчені намагаються знайти нові сліди, залишені невідомою істотою. Походження цих слідів на сьогодні залишається загадкою.

 

Напрямок

Напрямок

Be the first to comment on "На дні океану виявлено гігантські сліди невідомої істоти"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**