Націоналісти заблокували роботу російської нафтової компанії в порту «Южний»

Націоналісти в порту «Южний»Націоналісти в порту «Южний»

21 грудня 2018 року представники одеських організацій ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» розпочали серію акцій з блокування роботи дочірнього підприємства російської компанії «Трансбункер» в морському порту «Южний» (Одеська область).

Учасники акції зупиняють в’їзд автоцистерн на територію компанії «Термінал Стівідорінг і К» — дочірнього підприємства російського нафтового холдингу «Трансбункер». При цьому блокування не заважає нормальній роботі державного підприємства МТП «Южний». Націоналісти виступають за запровадження державою санкцій проти російського бізнесу та націоналізацію його українських активів.

Основними вимогами акції є впровадження владою санкцій проти дочірніх підприємств «Трансбункера» в Україні та розірвання керівництвом ДП МТП «Южний» всіх господарських та комерційних угод з такими підприємствами. Відповідне звернення в ході акції Павло Кириленко, голова Одеської обласної організації ВО «Свобода» та народний депутат України VII скликання, передав представнику керівництва ДП МТП «Южний». Нагадаємо, що раніше ВО «Свобода» вже зверталася до Президента, Прем’єр-міністра України, секретаря РНБО та голови СБУ з вимогою застосування санкцій, а також передала звернення з цього приводу в Прокуратуру Одеської області (http://bit.ly/transbunker, http://bit.ly/tb_zvernennia).

Автоцистерна

Автоцистерна

«Російська нафтова компанія досі працює і вільно почуває себе в Україні на п’ятому році російсько-української війни. Після анексії Криму та початку російської агресії «Трансбункер» лише формально змінив свою назву і продовжив заробляти в нашій країні. Ми переконані, що така ситуація є абсолютно неприпустимою, цинічною і навіть небезпечною. Ми вимагаємо від центральної влади адекватної реакції — запровадження санкцій проти «Трансбункера» та його дочірніх підприємств. За весь час війни та навіть за період воєнного стану влада не зробила нічого, щоби припинити заробіток компаній з країни-агресора на нашій території, але ми змусимо владу реагувати», — зазначає Павло Кириленко.

Нагадаємо, що «Трансбункер» — російська нафтова компанія, заснована в 1991 році в Хабаровському краї (РФ), яка спеціалізується на нафтопереробці, бункеруванні (заправці) морських суден та торгівлі нафтопродуктами. В Україні компанія функціонує з початку 2000-х років. На 2014 рік «Трансбункер» мав на території нашої держави 11 дочірніх підприємств, серед яких кілька терміналів з перевалки нафтопродуктів (в МТП «Южний» — «Трансбункер-Юг»; в портах Рені та Керч). Після початку російсько-української війни дочірні компанії «Трансбункера» в Україні формально змінили назви, але продовжили працювати і заробляти, в тому числі в окупованому Криму.

Роз’яснювальна розмова з водієм

Роз’яснювальна розмова з водієм

«Цю акцію можна вважати безстроковою, адже ми блокуватимемо роботу «Трансбункера» та апелюватимемо до представників нинішньої влади, допоки вони не відреагують на цю ситуацію і не почнуть діяти в інтересах держави: боротися з російським впливом в Україні», — підсумував голова Одеської обласної організації ВО «Свобода» Павло Кириленко.

Be the first to comment on "Націоналісти заблокували роботу російської нафтової компанії в порту «Южний»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**