Нафта продовжує дешевшати

1200

Вартість ф’ючерсного контракту на нафту сорту Brent на торгах лондонської біржі ICE упала на 2,07% до $55,39 за 1 барель, опустившись до мінімальної позначки з 30 січня.

Очікування швидкого зняття санкцій з Ірану створює тиск на котирування нафти, вважає експерт «БКС Експрес» Іван Копєйкін.

«Держсекретар США Джон Керрі ще в неділю заявив, що на переговорах щодо іранської ядерної програми досягнуто серйозного прогресу. Санкції можуть бути зняті, і якщо це станеться, то тиск на чорне золото може посилитися, адже Іран може значно збільшити пропозицію даного виду сировини», — зазначив експерт.

Остаточна угода по Ірану відкриє шлях для подальшого зниження котирувань нафти, вважає аналітик ІК «Велес Капітал» Василь Танурков. «Вже зараз Іран заявив про готовність у разі зняття санкцій збільшити протягом року експорт нафти до 2,3 млн барелів на добу в порівнянні з поточними 1,2 млн барелів на добу», — звертає увагу експерт.

За даними агентства Reuters, сьогодні США продовжили термін «заморозки» санкцій проти Ірану до 10 липня. Крім того, термін дії тимчасової угоди Ірану з «шісткою» продовжений до 10 липня. Рада ЄС також продовжила сьогодні заморозку санкцій проти Ірану до 10 липня.

Be the first to comment on "Нафта продовжує дешевшати"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**