НАТО відпрацьовує швидке перекидання особового складу на схід

Прапор НАТОПрапор НАТО

У Польщі та країнах Балтії розпочались навчання НАТО. Маневрами командують офіцери американської армії, під керівництвом яких перебуває 18 тис. солдатів з 19 країн. Метою є відпрацювання вміння швидко перекидати сили на схід, — читаємо в польському виданні «Rzeczpospolita».

Читайте також: «У 6 країнах Східної Європи починають роботу Центри інтеграції сил НАТО»

Як пише журналіст Maрек Козубал, група польських солдатів є другим за величиною підрозділом з тих, що беруть участь в навчаннях. Окрім п’яти тисяч вояків, польська армія також надала тисячі одиниць різних видів техніки.

На території Польщі військовики НАТО переважно відпрацьовують довгі марші. З цієї причини, як пише «Rzeczpospolita», через територію Польщі проїде біля двох тисяч армійських машин США.

«Rzeczpospolita»

«Rzeczpospolita»

Військовики будуть рухатися двома шляхами: Вроцлав-Познань-Грудзіондз- Ольштин і Вроцлав-Познань-Сохачев-Мщонув-Лохув-Ломжа. Через кілька днів (з 6 по 9 червня) солдати перейдуть кордон з Литвою.

Читайте також: «Росія погрожує НАТО»

У той же час у Балтійському морі відбудуться найбільші в цьому році маневри ВМС «Baltops». У них братимуть участь 40 суден з десятків країн, серед яких США, Данія, Франція, Фінляндія, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Швеція та Велика Британія. Військові моряки відпрацьовуватимуть пошук і боротьбу з підводними човнами, знешкодження мін, оборону від повітряних атак та морський десант.

Читайте також: «Вибори бойовиків хоронять Мінські домовленості, — генсек НАТО»

Морські навчання триватимуть до 16 червня та закінчаться в Кілі.

НАТО

НАТО

Be the first to comment on "НАТО відпрацьовує швидке перекидання особового складу на схід"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**