Наступного тижня Савченко можуть виключити з комітету з нацбезпеки

ВРУНадія Савченко

Секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Іван Винник запевнив, що всі регламентні процедурні питання щодо виключення позафракційного нардепа Надії Савченко вже пройдені.

Читайте також: «Російські слідчі фальсифікували відеофайли у справі Савченко»

Секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Іван Винник заявив, що питання про виключення з комітету позафракційного народного депутата Надії Савченко парламент може розглянути на наступному тижні. Про це він розповів журналістам.

Винник запевнив, що всі регламентні процедурні питання щодо виключення Савченко вже пройдені.

Він вважає, що питання може бути розглянуто Радою на наступному пленарному тижні, якщо депутати затвердять порядок денний парламентської сесії.

депутат

Іван Винник

Читайте також: «Тимчук проаналізував контакти Савченко з ватажками «ДНР/ЛНР»

7 грудня 2016 року Савченко провела зустріч в Мінську з ватажками «ДНР» Олександром Захарченком і «ЛНР» Ігорем Плотницьким, за що її піддали критиці. Вона стверджувала, що заради звільнення заручників готова «говорити навіть з чортом», але в своїх співрозмовниках «чортів не побачила». Пізніше нардеп уточнила, що на зустрічі з бойовиками домовилася про обмін полоненими в форматі «1 на 4».

15 грудня Савченко виключили з фракції «Батьківщини» у парламенті. 22 грудня Верховна Рада відкликала Савченко зі складу української делегації в ПАРЄ.

18 січня комітет Ради з нацбезпеки проголосував за виключення зі свого складу Савченко. Нардеп назвала це рішення незаконним.

Читайте також: «Фесенко: Політики намагатимуться приватизувати Савченко»

посвідчення

Посвідчення народного депутата

 

 

 

 

Be the first to comment on "Наступного тижня Савченко можуть виключити з комітету з нацбезпеки"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**