Насалик стверджує, що Україна забезпечена енергоресурсами

чиновникІгор Насалик

Нині енергетична система працює без збоїв. Україна переживе зиму, навіть за лютих морозів, без збоїв у постачанні тепла та електроенергії. Про це сьогодні, 23 грудня, під час години запитань до уряду у Верховній Раді запевнив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

Читайте також: «На адмінкордоні з Кримом літають вертольоти і чутно автоматні черги»

«На сьогоднішній день об’єднана енергетична система працює в повному режимі, ми готові до будь-яких температурних режимів, забезпечені повністю всіма енергетичними ресурсами, споживачі та промисловість можуть спати спокійно без будь-яких зауважень», — сказав Насалик.

Насалик також запевнив, що Україна і надалі зменшуватиме свою залежність від зовнішніх енергоносіїв.

«Протягом трьох років енергетична система України, зокрема, теплова генерація, позбудеться залежності від антрацитової групи вугілля», — додав він.

Південь

Генічеськ на Херсонщині

Тим часом протягом 2017 року мають вирішити питання із газопостачанням Генічеська на Херсонщині — збудують новий газопровід, який з’єднає це місто з Новою Асканією. На роботи виділять 220-240 млн грн. Про це запевнив віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, передає прес-служба Кабміну.

Читайте також: «У Міністерстві інформполітики розповіли, скільки грошей треба для заглушки роспропаганди»

«Протягом 2016 року опрацьовано кілька напрямів облаштування додаткового газопроводу на місто Генічеськ, прораховано з політичної та економічної точок зору, прийнято кінцеве рішення із облаштування та виконання робіт додаткового газопроводу з міста Нова Асканія до Генічеська, на шляху з приєднанням двох населених пунктів», — сказав Кістіон.

Нагадаємо, проблеми з газопостачанням Генічеська почалися після окупації Росією Криму. Генічеськ споживає газ, який видобувають в Україні. Проте система побудована так, що газосховище розташоване на півострові. А тому окупаційна влада періодично блокувала газопостачання. Тепер же хочуть з’єднати Генічеськ із материковою газотранспортною системою, аби не було перебоїв у постачанні блакитного палива.

Читайте також: «Військове угруповання Росії в Криму постійно збільшується»

чиновник

Володимир Кістіон

 

Be the first to comment on "Насалик стверджує, що Україна забезпечена енергоресурсами"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**