Нардепи-свободівці зареєстрували проект постанови про перевибори Одеської міської ради та міського голови

Труханов має стати персоною нон грата в українській політиціТруханов має стати персоною нон грата в українській політиці

13 липня 2017 року у Верховній раді України був зареєстрований Проект постанови № 6709 «Про призначення позачергових виборів Одеського міського голови та Одеської міської ради». Авторами виступили народні депутати України від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко, Юрій Левченко, Михайло Головко, Олександр Марченко та Олег Осуховський.

Читайте також: «Нардеп Фірсов: Я вручаю СБУ докази російського паспорта Труханова»

У пояснювальній записці до Проекту постанови народний депутат України Андрій Іллєнко наводить численні факти протиправної діяльності Одеської міської ради та міського голови Геннадія Труханова, зокрема йдеться про російське громадянство Труханова, численні офшорні компанії, які оформлені на його ім’я, шалений дерибан землі, комунального майна, забудови прибережної зони. Також зазначається про систематичний недопуск журналістів на сесії міської ради, незаконне функціонування муніципальної охорони, розгін акції «Одеса без Труханова» у вересні 2016 року та скасоване в судовому порядку і визнане незаконним голосування за скасування декомунізації в Одесі 26 квітня цього року.

Читайте також: «Екс-прокурор Одеської області: «Мафія — це Труханов»

«Труханов має стати персоною нон грата в українській політиці. Його кримінальна банда не просто знищує місто, але і підриває національну безпеку. У особи, яка ще вчора бігала по вулицях з колорадського стрічкою, сьогодні зосереджені усі важелі впливу в місті. Якщо Верховній Раді не вистачить волі підтримати наш Проект постанови, то одесити, як і навесні 2014-го, так і зараз, без будь-якої підтримки, здатні самостійно відстояти це величне українське місто», — наголосив голова Одеської обласної організації ВО «Свобода» Павло Кириленко.

Читайте також: «Активісти відновили зруйноване трухановськими тітушками наметове містечко в Одесі»

Be the first to comment on "Нардепи-свободівці зареєстрували проект постанови про перевибори Одеської міської ради та міського голови"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**