Найбагатша людина світу подарує два мільярди доларів тим, хто їх потребує

Джефф БезосДжефф Безос

Глава Amazon Джефф Безос запускає фонд Day One, капіталізація якого становитиме два мільярди доларів. Ця ініціатива спрямована на допомогу бездомним. У рамках даного фонду буде створена мережа дитячих садків для дітей з малозабезпечених родин.

Читайте також: «Китайські банки почали виводити гроші з Росії»

Глава Amazon оголосив про своє рішення в Twitter. За словами мільярдера, фонд працюватиме за двома основними напрямками: Day 1 Families Fund та Day 1 Academies Fund. Перший — це фінансування існуючих некомерційних організацій, які допомагають молодим бездомним сім’ям. Основна діяльність другого полягає у створенні мережі дитячих садків. Це найбільша благодійна ініціатива Безоса.

На даний час Джефф Безос є найбагатшою людиною у світі. За даними Bloomberg Billionaires Index, його активи оцінюються в 168 мільярдів доларів. Білл Гейтс, який посів друге місце, може похвалитися менш ніж 70 мільярдами доларів.

Читайте також: «Британські банки «відмивали» російські гроші»

У свою чергу Amazon став другою американською компанією після Apple, вартість якої на біржі перевищила один трильйон доларів. Компанія одержала такий результат під час торгів на фондовій біржі на початку вересня.

Amazon

Amazon

 

Be the first to comment on "Найбагатша людина світу подарує два мільярди доларів тим, хто їх потребує"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**