Надія Савченко не може знайти роботу

Надія СавченкоНадія Савченко

Колишня українська парламентарка Надія Савченко каже, що не може знайти собі працю через судимість. Вона шукає роботу, де «було б менше міжособистісних контактів і більше фізичної праці».

Читайте також: «Савченко підбурювала військових залишити позиції на Донбасі і йти на Київ»

Надія Савченко була депутатом Верховної Ради України. В інтерв’ю одному з телеканалів вона заявила, що не може знайти роботу через свої переконання.

«Я не думаю, що кожен роботодавець прагне працевлаштувати Надію Савченко. Ось чому я звузила свій пошук роботи до праці, яка передбачає менше міжособистісних контактів і більше фізичної роботи. Це я хочу для себе», — сказала вона.

Савченко заявила, що спробує пройти медичний огляд, як колишній пілот ВПС, але песимістично оцінює можливість повторного працевлаштування в українських Збройних силах.

Верховна Рада

Верховна Рада

Читайте також: «Надія Савченко вчила бойовиків влучно стріляти по «укропах»

«Враховуючи моє минуле, хто в Збройних силах України погодиться прийняти мене знову? Хто посадить в літак? Хто дозволить мені керувати літаком з бомбами?», — сказала вона.

«Відклавши жарти набік, пілот повинен мати хороше здоров’я. Мій стан був значно погіршений через арешт. Я не знаю, чи зможу я здати тести, але принаймні спробую це зробити», — додала вона.

Читайте також: «Тандит: найближчим часом СБУ опитає Савченко як свідка в рамках кримінального провадження»

Минулого року генпрокурор Юрій Луценко звинуватив Надію Савченко у плануванні нападу на український парламент. Вона провела рік під вартою і була звільнена у квітні цього року.

 

Be the first to comment on "Надія Савченко не може знайти роботу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**