Міністр оборони США: Американські військові навчають українських солдатів

Джеймс МеттісДжеймс Меттіс

Військові тренери зі Сполучених Штатів, Канади, Польщі та Литви тренують українських службовців на тренувальній базі на заході України, заявив сьогодні вранці журналістам Пентагону Міністр оборони США Джеймс Н. Меттіс.

Читайте також: «Кремль звинувачує США в причетності до нападу на військову базу Хмеймім в Сирії»

Напередодні зустрічі з Міністром оборони України Степаном Полтораком глава Міноборони США сказав: «Те, чого ми прагнемо — це саме те, що Сполучені Штати довго обстоювали в нашій історії. Це незалежна суверенна Україна, яка приймає власні рішення щодо власного майбутнього».

«Ми співпрацюємо з ними у галузі реформування української армії, — сказав Меттіс. — Це все ми сьогодні обговорюватимемо. Міністр докладає зусиль для реформування, тому ми працюємо з ним. І ці постійні зусилля спрямовані на те, щоб Україна залишалася незалежною та суверенною».

Зруйнована Сирія

Зруйнована Сирія

Звернувшись до воєнної кампанії в Іраку та Сирії, яка має на меті перемогу над Ісламською державою, Меттіс заявив, що ворог близький до краху, додавши: «Я думаю, тепер майже не можна заперечувати, що вони мають проблеми».

Читайте також: «У США суд блокує антиіміграційні закони»

Міністр оборони США сказав журналістам, що боротьба проти Ісламської Держави не закінчена.

«Нам необхідно підтримувати тиск», — сказав він.

«Коаліція під керівництвом США хоче до кінця знищити ІД та зайняти усі місцевості, які вони продовжують утримувати», — додав Меттіс.

Він додав, що боротьба проти ворогів має на меті «змусити її не перешкоджати Сирії входити в Женевський процес, і тепер усі ті, хто сумнівався, що ми коли-небудь досягнемо цього, бачать на власні очі, що ми на правильному шляху».

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Читайте також: «Ердоган поставив США ультиматум»

«В Іракові іракські сили та коаліція йдуть малими кроками, — сказав Меттіс. — Тому ми хочемо зосередитися на цьому. Це те, що ми намагаємося зробити».

Be the first to comment on "Міністр оборони США: Американські військові навчають українських солдатів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**