Міністр оборони Великої Британії має туалетний папір із зображенням Путіна

Гевін ВільямсонГевін Вільямсон

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон має у своєму кабінеті рулон туалетного паперу із зображенням Владіміра Путіна, пише «Daily Mail», посилаючись на людей, які були на прийомі у британського міністра.

Читайте також: «Велика Британія може відмовитись від Brexit»

Вільямсон від часу вступу на посаду відомий своєю жорсткою, антиросійською позицією. Відносини між Москвою та Лондоном значно погіршились весною 2018 року, коли в британському Солсбері дійшло до спроби отруєння російським бойовим хімічним засобом «новічок» колишнього полковника ГРУ Сєргєя Скріпаля та його дочки Юлії. Велика Британія звинувачує в цьому нападі Росію, а остання заперечує свою вину.

Після спроби отруєння Скріпаля Вільямсон у відповідь на питання про те, як Росія повинна відповісти на вигнання російських дипломатів з Великої Британії, відповів, що Росія повинна «заткнутися і піти».

«Daily Mail»

«Daily Mail»

Читайте також: «Через Brexit знизилася привабливість Британії як ринку праці для іноземців»

Минулого тижня Вільямсон попередив Росію, щоб вона не починала сварок з Великою Британією, додавши, що новий повітряний флот винищувачів п’ятого покоління F-35, який мають у своєму розпорядженні британські Королівські ВПС, досяг оперативної готовності.

«Daily Mail», посилаючись на джерела з оточення Вільямсона, пише, що міністр у своєму приватному кабінеті на курорті має туалетний папір із зображенням Путіна, який отримав як подарунок від одного з гостей.

Читайте також: «Велика Британія планує розмістити свої ВПС в країнах Балтії»

«Усі ми знаємо почуття гумору Гевіна», — зазначив інформатор з таблоїду.

 

 

Be the first to comment on "Міністр оборони Великої Британії має туалетний папір із зображенням Путіна"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**