Міносвіти Франції буде популяризувати в школах арабську мову

Арабська моваАрабська мова

Міністр національної освіти Франції Жан-Мішель Бланкер заявив у інтерв’ю BFMTV, що в школах необхідно популяризувати арабську мову.

Читайте також: «У Франції ув’язнений втік за допомогою гелікоптера»

На думку міністра, доступ до арабської мови у Франції занадто малий, і його необхідно збільшити. «Арабська мова — велика мова літератури, яку повинні вивчати не тільки люди з Магрибу або біженці з арабських країн. Щодо арабської мови ми будемо застосовувати якісну стратегію, — сказав він. — Цій мові треба навчати у школах вже від шести років».

Бланкер порівняв арабську мову з двома іншими — китайською та російською. Він назвав їх важливими та чудовими мовами цивілізації. «Очевидно, що ці мови мають бути пропаговані. Вони повинні стати престижними», — додав він.

Париж

Париж

Читайте також: «Греція видасть Франції росіянина, який підозрюється в шахрайстві з криптовалютою»

Попередня міністр освіти Наджад Валло-Белкасем, яка є марокканкою за походженням, вже намагалася запровадити в школах арабську мову, котра мала стати однією з обов’язкових іноземних мов.

Критики кажуть, що запровадження вивчення арабської мови може мати руйнівні наслідки. Вони порівнюють цей крок з розповсюдженням ісламської ідеології, яка загрожує національної єдності Франції.

Читайте також: «У Франції поліція провела облаву на російську мафію»

На даний час у Франції мешкає біля 67 мільйонів осіб, з яких понад 6 мільйонів мають арабське походження. Більшість арабської спільноти є марокканцями та тунісцями.

Be the first to comment on "Міносвіти Франції буде популяризувати в школах арабську мову"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**