Мусульманські мігранти здійснили напад на церкву у Франції

ісламістиУ Франції — знову теракт

У п’ятницю вранці у Франції були взяті під варту три особи у зв’язку з нападом на церкву поблизу Руана, під час якого було вбито священика.

Читайте також: «У Франції може бути введена смертна кара за тероризм»

Про це повідомляє видання L’Express.

Так було затримано 30-річного громадянина Франції, пов’язаного з родиною Абдель Маліка Петіжана, який був одним з двох терористів, що захопили заручників у церкві. Крім того, було затримано 16-річного підлітка, який залишив Сирію у березні 2015 року і був близький до брата іншого терориста Аделя Керміша.

У четвер також було затримано сирійця, котрий мешкав у притулку для біженців. Видання не уточнює його зв’язок з терористами.

Крім того, повідомляється, що поліція відпустила двох раніше затриманих підозрюваних.

Як повідомлялося, 26 липня двоє чоловіків, озброєних ножами, захопили заручників в церкві в місті Сент-Етьєнн-дю-Рувре, що на півночі Франції.

Париж

Мапа Франції

У ході поліцейської операції, яка розпочалася після захоплення заручників, обох нападників було нейтралізовано.

У результаті нападу на церкву загинув 84-річний священик, ще троє людей були поранені. Загалом нападники захопили п’ять заручників.

Ісламська Держава взяла на себе відповідальність за напад двох озброєних чоловіків на церкву на півночі Франції.

Читайте також: «Вибори у Франції. Український погляд»

Як передає The Guardian, прем’єр-міністр Франції заявив, що має намір переглянути законодавство щодо фінансування мечетей, закликаючи до «нової моделі» відносин з ісламом після серії нападів мусульман.

Мануель Вальс, перебуваючи під тиском корінного населення Франції, яке налякане терактами і звинувачує владу у бездіяльності, прийняв рішення піти на посилені заходи. Особливо ситуація загострилася після того, як з’ясувалося, що один з джихадистів, винних у нападі на церкву Сент-Етьєн-дю-Рувре у вівторок і вбивстві священика, раніше вже був звинувачений в тероризмі.

Париж

Французький прапор

Громадськість прийшла в лють, коли дізналася, що 19-річний Адель Керміче під час розслідування по першій справі був звільнений з-під варти з електронним браслетом на нозі. Радіус території, в якому йому було дозволено знаходиться, охоплював церкву, що і дозволило Керміче здійснити другий теракт — перерізати горло 86-річному священикові Жаку Амелі прямо біля вівтаря.

У своєму інтерв’ю пресі політик заявив, що має намір заборонити фінансування мечетей у Франції з джерел, що знаходяться за межами країни. Крім того, він закликав імамів «проходити навчання у Франції, а не в іншому місці».

Читайте також: «Франція вирішила депортувати офіційну групу російських уболівальників»

Be the first to comment on "Мусульманські мігранти здійснили напад на церкву у Франції"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**