Московський суд покарав «Радіо Свобода»

«Радіо Свобода»«Радіо Свобода»

Московський суд наклав штраф на російську редакцію «Радіо Свобода». Засіб масової інформації повинен заплатити 100 000 рублів, або біля 1000 євро, за те, що не надав Міністерству юстиції РФ фінансового звіту про свою діяльність. «Радіо Свобода» було визнано російською владою так званим іноземним агентом і тому підпадає під дію закону, який накладає обмеження на організації, що фінансуються з іноземних джерел.

Читайте також: «Google знизив позиції кремлівських ЗМІ в своєму рейтингу»

Співробітники мас-медіа пояснили в суді, що вони не змогли своєчасно подати фінансовий звіт, оскільки Міністерство юстиції РФ не надало інструкцій щодо заповнення документів. Керівник американської корпорації, яка володіє радіостанцією, Том Кент висловив стурбованість тим, що рішення Московського суду може призвести до переслідування працівників «Радіо Свобода».

«Судовий процес є ще одним елементом, який заважає медіа-корпорації виконувати свої обов’язки та спробою започаткувати кампанію підозр проти її журналістів», — цитує заяву свого керівника «Радіо Свобода».

Читайте також: «Понад 240 друкованих ЗМІ в Україні можуть бути приватизовані найближчим часом»

Російська влада вже більше року намагається закрити деякі західні ЗМІ, що працюють в Росії. Проти закону про так званих іноземних агентів протестують правозахисники та російська опозиція, а міжнародні організації визнали, що це порушує свободу слова.

«Рускій мір»

«Рускій мір»

1 Comment on "Московський суд покарав «Радіо Свобода»"

  1. Олександр | 08/07/2018 at 08:29 | Ответить

    Для структури з мільярдним бюджетом це дуже м’яке покарання, практично символічне. Бо не надали фінансовий звіт. І як це стосується до свободи слова? Чи іноземним агентам все можна? Якщо підприємство не надало звіт, його карають більш суттєво.
    В Україні «Радіо свобода» здійснює реальну антиукраїнську діяльність. Просовує в Україну культурний марксизм — гендер, фемінізм, розпусту. Що до свободи слова, то вся інформація подається виключно з точки зору ідеології лібералізму і культурного марксизму, а коментарі читачів на сайті підлягають редакційній цензурі (модерації). Чи свобода слова існує тільки для вибраних?

Leave a comment

Your email address will not be published.

**