Молдова розраховує на підтримку Румунії в справі інтеграції з ЄС

МолдоваМолдова

Уряд Молдови очікує поліпшення відносин з Європейським Союзом, розраховуючи на підтримку Румунії, яка головуватиме в ЄС наступного року.

Читайте також: «Прем’єр Молдови: Я виключаю об’єднання з Румунією»

«Роль голови Ради ЄС передбачає неупереджене та професійне вирішення питань порядку денного — від найпростіших до найскладніших», — заявила прем’єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле.

За словами віце-прем’єр-міністра з питань європейської інтеграції Молдови Юрія Лянке, «це унікальна можливість активізувати відносини: від поглиблення політичного діалогу та підтримки процесу реформ до прискорення реалізації проектів енергетичного та інфраструктурного підключення через будівництво мостів та автодоріг».

Віоріка Денчіле

Віоріка Денчіле

Читайте також: «Проросійські сили готують змову проти Молдови — прем’єр»

«Ми розраховуємо на підтримку Бухареста в організації більш широких дебатів в ЄС щодо необхідності запропонувати Республіці Молдова чіткої перспективи приєднання до Європейського Союзу», — сказав Лянке.

Ми не можемо говорити про приєднання Молдови до Європейського Союзу в найближчі півроку, пояснив декан факультету міжнародних відносин Університету європейських політичних та економічних досліджень Павел Мідріган.

Експерт зазначив, що країни, які очікують вступу до Європейського Союзу, все ще далекі від вимог, висунутих до них.

Читайте також: «Москва та Бухарест борються за Молдову»

«Замість того, щоб прагнути потрапити до ЄС, молдавська влада повинна працювати таким чином, щоб змусити Європейський Союз запросити нашу країну приєднатися до цього альянсу», — підсумував Павел Мідріган.

 

 

 

Be the first to comment on "Молдова розраховує на підтримку Румунії в справі інтеграції з ЄС"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**