Минулого року найбільше репатріантів прибуло до Ізраїлю з України та РФ

Репатріанти з ІзраїлюРепатріанти з Ізраїлю

Вперше більше ніж за десятиріччя Україна та Росія забезпечили Ізраїль більшістю його щорічних іммігрантів за календарний рік.

Читайте також: «У Порошенка болить серце за Ізраїль»

Росія стала наймасштабнішим постачальником іммігрантів до Ізраїлю згідно із законом про повернення євреїв на історичну Батьківщину — 7,224 осіб. Кількість іммігрантів з України склала 7,182.

Про це повідомляється в оновленому звіті про імміграцію в Ізраїль або алію, наданому партнерською організацією Міністерства абсорбції.

Частина з репатріантів в’їхали до країни як туристи, а вже потім, під час перебування в Ізраїлі, звернулася за дозволом залишитися.

Читайте також: «В Ізраїлі арештовують африканських шукачів притулку, які відмовилися залишити країну»

Східний Єрусалим

Східний Єрусалим

Згідно з оновленими даними, із 28 598 легальних іммігрантів минулого року 50,4% були з України або Росії. Франція стала третім за величиною джерелом алії до Ізраїлю з 3424 новоприбулими, потім йдуть США, Ефіопія та Білорусь, відповідно — 2 996, 1312 та 973 іммігрантів.

Зростання еміграції євреїв з України та Росії виникла внаслідок неоголошеної війни, яку Кремль веде проти України, починаючи з 2014 року.

Минулого року також вперше до Ізраїлю почали прибувати іммігранти з України та Росії, які почали переходити на іудаїзм у країнах свого походження ще до еміграції.

Читайте також: «Туреччина зажадала від Ізраїлю зняти блокаду сектора Газа»

Починаючи з 2016 року, у цих країнах розпочався проект Масул для тих, хто не вважається євреєм відповідно до єврейського ортодоксального права, але, тим не менш, має право на отримання алії через неєврейського предка або другого з подружжя.

Мапа Близького Сходу

Мапа Близького Сходу

Be the first to comment on "Минулого року найбільше репатріантів прибуло до Ізраїлю з України та РФ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**