МЗС РФ: Існує ризик збройних інцидентів між Росією і НАТО

НАТОНАТО

Заступник міністра закордонних справ Росії Алєксандр Грушко заявив агентству РІА «Новості», що відносини між Росією і НАТО є більш складними, ніж під час холодної війни, звинувативши в цьому Північноатлантичний союз. Частина незалежних коментаторів нагадує, що саме Москва загрожує сусідам найновішими ракетними системами, включаючи ядерну зброю.

Читайте також «Росія хоче роздати 10 млн паспортів»

Незалежні військові аналітики та політологи вже давно звертають увагу на військову риторику Кремля і його мілітаристську пропаганду.

Алєксандр Грушко в інтерв’ю агентству РІА «Новості» заявив, що співпраця по лінії Росія-НАТО повністю зірвана. За словами російського дипломата, відповідальність за такий стан речей несе НАТО, яке відмовилося від позитивних аспектів у відносинах з Москвою. Поточну ситуацію Грушко порівняв з холодною війною, додавши, що «нинішня криза у відносинах між НАТО і Росією є найдовшою в історії».

Алєксандр Грушко

Алєксандр Грушко

Дипломат додав, що «всі здорові мислячі люди сподіваються, що збройного конфлікту не буде. Проте він не виключив «випадкових інцидентів», які можуть виникнути через «неправильне тлумачення намірів» кожної із сторін.

Читайте також «Через санкції Росія втратила мільярди доларів»

НАТО призупинила співпрацю з Росією і обмежила свої контакти майже до нуля у 2014 році після анексії Криму. Понад рік деякі російські військові експерти, політологи та інтелектуали критикували Путіна за мілітаризацію країни і залякування сусідів новітніми видами зброї. В одній зі своїх публікацій журналістка радіостанції «Ехо Москви» Юлія Латиніна заявила, що Росія поводить себе як міжнародний терорист, тому не варто дивуватися, що ніхто не хоче з нею розмовляти.

 

Be the first to comment on "МЗС РФ: Існує ризик збройних інцидентів між Росією і НАТО"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**