Мешканці Криму розчаровані

Російська газета «Вєдомості»Російська газета «Вєдомості»

Дослідження Російської академії наук показує, що після російської анексії Кримського півострову найбільшу вигоду одержали чиновники та пенсіонери.

Читайте також «Європарламент вимагає від Путіна вивести Чорноморський флот з Криму»

Російська газета «Вєдомості» стверджує, що оптимізм жителів Криму «значно знизився». Газета посилається на опитування Інституту соціології Російської академії наук, яке відбулося влітку 2017 року, але його результати РАН оприлюднила лише зараз. Автор дослідження, проведеного в Криму, Владімір Мукомель зазначає, що очікування жителів Криму не виправдалися.

Крим

Крим

Мешканці півострова, незаконно захопленого Росією в 2014 році, найбільше скаржаться на зростання цін, корупцію, погіршення життєвого рівня та на чиновників, яких присилають з Росії. Найбільшу вигоду одержали чиновники, працівники державного сектора та пенсіонери. Мукомель стверджує, що їхні доходи «значно зросли». Тим часом рівень життя людей, не пов’язаних з державним сектором, «суттєво погіршився».

Читайте також «Google показує Крим трьома різними способами»

Корупція — одна з найболючіших проблем жителів Криму. Газета, посилаючись на дослідження, пише, що в порівнянні з тим, що було «в українські часи», корупція значно посилилася. Мешканці анексованого півострова скаржаться, що російські чиновники прагнуть закріпити повний контроль над бізнесом і отримують прибутки від корупції.

 

Be the first to comment on "Мешканці Криму розчаровані"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**