Метеорологи передбачають, що 2018 рік буде найтеплішим

Температура поступово підвищуєтьсяТемпература поступово підвищується

Скоріш за все 2018 рік буде теплішим за поточний. Проте рекорд 2016 року не повториться, оскільки феномен La Nina буде мати охолоджувальний ефект. Таким є британський прогноз глобальної середньої температури на Землі, опублікований в четвер.

Читайте також: «У 2016 році Велика Британія стала лідером країн G7 за темпами зростання ВВП, незважаючи на Brexit»

У четвер британська метеорологічна служба Met Office повідомила, що, згідно її прогнозами, середня глобальна температура в 2018 році знову збільшиться.

Згідно з прогнозами, збільшення середньої температури в 2018 році складе від 0,88 до 1,12 градуса за Цельсієм, що буде вище показника «доіндустріального» періоду 1850-1900 років.

Це означає збільшення в діапазоні від 0,28 до 0,52 градусів за Цельсієм відносно довгострокової середньої за 1981-2010 роки, що склала 14,3 градуси.

«2018 рік буде дуже теплим у всьому світі, але навряд чи буде перевищено рекорд, встановлений в 2016 році», — зазначив Адам Шейфе з Met Office.

Читайте також: «Велика Британія планує розмістити свої ВПС в країнах Балтії»

Лондон

Лондон

У листопаді Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) підрахувала, що кінець 2017 року стане одним із трьох найгарячіших.

«Наступного року середня температура у всьому світі має знову підвищитися. Однак через La Nina цього не станеться в такій мірі, як це можна було б очікувати. Вплив даного явища обмежить підвищення температури приблизно на 0,1 градуса Цельсія», — пояснив Даг Сміт з Met Office.

La Nina — явище погоди, що характеризується надзвичайно низькою температурою води в Тихому океані поблизу екватора.

Met Office також повідомив, що 16 з 17 найбільш теплих років в історії були протягом періоду, який почався у 2000 році.

Читайте також: «У світі зростає продаж зброї»

16 з 17 найбільш теплих років в історії були протягом періоду, який почався у 2000 році

16 з 17 найбільш теплих років в історії були протягом періоду, який почався у 2000 році

Представляючи свої прогнози, Британська метеорологічна служба Met Office заявляє, що вони базуються на глобальних кліматичних факторах. Однак вони не враховують непередбачуваних явищ, таких, як, наприклад, велике вулканічне виверження, що може призвести до тимчасового охолодження.

Be the first to comment on "Метеорологи передбачають, що 2018 рік буде найтеплішим"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**