Меркель та Макрон прийняли спільну заяву щодо російської агресії на Донбасі

Макрон та МеркельМакрон та Меркель

Лідери Німеччини та Франції закликали всі сторони в українському конфлікті «виконувати свої зобов’язання», з огляду на те, що збільшилася кількість порушень режиму припинення вогню.

Читайте також: «Війна на Донбасі в міжнародному контексті»

«Немає альтернативи виключно мирному вирішенню конфлікту», — йдеться в спільній заяві канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона, опублікованій в Єлисейському палаці. У доповіді йдеться про «неприпустимість збільшення випадків порушень припинення вогню».

«Необхідно проводити заходи з відведення від узгодженої лінії важких озброєнь — танків, артилерії і мінометів — до погоджених місць їх зберігання», — йдеться в доповіді, в якій перераховані вимоги для припинення конфлікту.

Війна на Донбасі

Війна на Донбасі

У заяві говориться, що французький і німецький лідери «закликають сторони виконувати свої зобов’язання та в найкоротші терміни виконувати вже погоджені рішення щодо сприяння населенню, яке найбільше постраждало в нинішній ситуації».

Читайте також: «Макрон робить вигляд, що він уже не ліберал»

Угода про припинення вогню була узгоджена в лютому 2015 року в Мінську, але її положення не виконуються.

Нещодавно на Донбасі знову активізувалися бойові дії, і Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) попередив в цьому місяці, що сотні тисяч дітей в розореному війною регіоні страждають від небезпеки, яку в собі містять міни та інші вибухові пристрої.

Внаслідок російської агресії на Донбасі, яка триває з квітня 2014 року, вже загинуло понад 10 тис. осіб.

Читайте також: «Коаліція Макрона отримала абсолютну більшість в парламенті Франції»

ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ

Be the first to comment on "Меркель та Макрон прийняли спільну заяву щодо російської агресії на Донбасі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**