МВФ: Рівень доходів в Україні нижчий, ніж у державах, які традиційно вважаються бідними

МВФМВФ

Рівень доходів в Україні менший, ніж в країнах з низьким рівнем доходів, повідомляє Міжнародний валютний фонд.

Читайте також: «Зростання доходів пересічних українських громадян не передбачається»

«МВФ не вважає, що Україна перебуває в надзвичайних обставинах, і що падіння рівня доходів та низький рівень життя пов’язані в ній з воєнним конфліктом на Донбасі», — йдеться в повідомленні.

Рівень доходу в Україні на одного громадянина на 14% нижчий за той рівень, який у 2014 році спостерігався в групі країн з низьким рівнем доходу (2 330 дол. США на рік).

Україна не була включена до списку держав з низьким рівнем доходів у 2018 році, оскільки структура її економіки є типовою для країн з ринковою економікою, що формується.

Читайте також: «Південна Корея сплатить борги своїх громадян»

Україна не була включена до списку держав з низьким рівнем доходів у 2018 році

Україна не була включена до списку держав з низьким рівнем доходів у 2018 році

«Рівень бідності в Україні, структура зайнятості, тривалість життя та рівень освіти є типовими для країн з ринковою економікою, що формується», — сказав представник Фонду.

Від 2013 року обтяження боргами та вразливість значно зросли у багатьох найменш розвинутих країнах, що відображає сукупність чинників, включаючи зовнішні шоки та недоліки фіскальної політики. Незважаючи на те, що переважне число найменш розвинутих країн характеризується низьким або середнім ризиком заборгованості, кількість країн з високим рівнем ризику або заборгованістю збільшилася з 13 у 2013 році до 24 у січні 2018 року.

Читайте також: «Один з найбільших світових інвесторів пропонує списати борги України»

У структурі державного боргу в найменш розвинутих країнах продовжує зменшуватися частка традиційних джерел та збільшуватися відсоток двосторонніх кредиторів, які не входять до Паризького клубу, а також — комерційного зовнішнього боргу та внутрішнього боргу. Більш високі відсоткові ставки за заборгованістю на комерційній основі призвели до збільшення витрат на обслуговування боргу та ринкових ризиків, в той час, як зростання значення нетрадиційних кредиторів ставить ці країни перед новими викликами, що стосуються потенційних боргів, включно з труднощами в забезпеченні координації кредиторів, необхідної для підготовки комплексних угод, які б були прийнятними для всіх основних кредиторів.

В службі зайнятості

В службі зайнятості

1 Comment on "МВФ: Рівень доходів в Україні нижчий, ніж у державах, які традиційно вважаються бідними"

  1. Олександр | 27/03/2018 at 21:00 | Ответить

    Доєвроінтегрувалися…..

Leave a comment

Your email address will not be published.

**