Марокканці відмовили в іспанському громадянстві, бо вона нічого не чула про Дон-Кіхота і генерала Франко

Іспанія та ПортугаліяІспанія та Португалія

Іспанська влада відмовила у наданні громадянства марокканській іммігрантці, яка мешкає в Іспанії понад 20 років, тому що вона не змогла відповісти на запитання анкети. Крім всього іншого, вона нічого не знала ані про генерала Франсіско Франко, ані про те, хто написав «Дон-Кіхота».

Читайте також: «В Іспанії півмільйона демонстрантів вимагали незалежності для Каталонії»

Суддя вирішив відхилити заяву марокканки. Перед тим він запропонував їй заповнити опитувальник, щоб дізнатися про ступінь інтеграції заявника в іспанське суспільство, знання про нього та володіння державною мовою.

В анкеті були, серед іншого, запитання про її права та обов’язки як іспанки та запропоновано перерахувати імена іспанських письменників і режисерів, назвати автора відомої барочної картини «Фрейліни» Дієго Веласкеса, а також основні автономні регіони країни і національні свята.

Суддя постановив, що іммігрантка «говорить іспанською мовою і розуміє її з великими труднощами», незважаючи на час, проведений в країні, і нездатна зрозуміти питання, поставлені їй, які стосуються суспільства і культури Іспанії.

Читайте також: «Іспанія оголосила Фірташа у міжнародний розшук – DW»

«Іспанське громадянство надає вищий статус та більше прав у порівнянні з правами, що випливають з легального проживання в Іспанії, тому для його отримання необхідна краща адаптація, ніж це вимагається від резидентів-іноземців», — йдеться в судовому рішенні.

Дон-Кіхот та Санчо Панса

Дон-Кіхот та Санчо Панса

Be the first to comment on "Марокканці відмовили в іспанському громадянстві, бо вона нічого не чула про Дон-Кіхота і генерала Франко"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**