Майбутнє Східного партнерства: Україна та Молдова діляться своїм досвідом з Вірменією

Герб та прапор ВірменіїГерб та прапор Вірменії

Керівник Аналітичного центру з питань глобалізації та регіонального співробітництва, політолог Степан Григорян сподівається, що Вірменія підпише угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

Читайте також: «Вірменія може вийти зі складу ЄАЕС»

Він висловив свою стурбованість тим, що Росія може здійснювати тиск, до чого вона завжди вдається, але також зазначив, що неможливо відступати після того, як Президент заявив про це (євроінтеграцію Вірменії – Глобал Аналітик) з трибуни ООН. Політолог надає важливе значення досвіду України та Молдови.

Експерти з трьох країн зібралися в Єревані для обговорення на тему «Майбутнє Східного партнерства: виклики та перспективи».

Єреван

Єреван

Президент української громадської організації «Європа без кордонів» Ірина Сучко під час обговорення заявила, що «незважаючи на нинішню складну ситуацію в Україні, Угода про асоціацію принесла значну користь країні, хоча і не в усіх сферах.

Читайте також: «Вірменія може стати «другою Україною»

Як Ірина Сучко, так і Юліан Россо з Інституту європейської політики та реформ Молдови надають особливого значення безвізовому режиму з Україною, Грузією та Молдовою.

Вони вважають, що можливість вільного пересування є спільним інтересом для всього Східного партнерства.

Юліан Россо зазначив, що окрім того факту, що немає негативних результатів, асоціація з ЄС передбачає позитивні наслідки.

Читайте також: «Українці у Вірменії»

Вірменія

Вірменія

Be the first to comment on "Майбутнє Східного партнерства: Україна та Молдова діляться своїм досвідом з Вірменією"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**