Літаючий автомобіль може змінити уявлення про транспорт

Pop.Up NextPop.Up Next

Завдяки Pop.Up Next у недалекому майбутньому мешканці міст не обмежуватимуться пересуванням по землі, і тому не будуть настільки залежними від наземного руху транспорту, як ми з вами.

Читайте також: «Вчені описали з чого складатиметься раціон людини через 30 років»

Машина Pop.Up Next має гвинт і колеса, може їздити і літати, тобто вона є гібридом автомобіля та гелікоптера. Через кілька років цей засіб пересування може революціонізувати автомобільний транспорт у всьому світі.

У салоні немає водія і тому автомобіль рухається самотужки. А коли, наприклад, він застрягне в пробці й стане зрозуміло, що швидше буде долетіти до мети, ніж доїхати, автоматизована система сама викличе спеціальні безпілотники, які причепляться до даху і перенесуть машину до пункту призначення. За один раз, тобто за одну зарядку акумулятора потужністю 70 кВт, автомобіль зможе долати у повітрі відстань в 50 км.

На Женевському автосалоні

На Женевському автосалоні

Pop.Up Next добре вписується у концепцію урізноманітнення транспортного руху, а представники компаній Airbus та Italdesign поділяють віру в те, що зазначену систему можна буде почати використовувати в наступні 10 років.

Читайте також: «Ізраїль вбивав іранських науковців, щоб затримати розробку ядерної зброї»

Компанія Airbus є дуже активною у сфері пасажирського безпілотного транспорту, нещодавно вона випробувала повномасштабну версію свого літального таксі Vahana і продовжує розвивати автономні технології водіння.

«Pop.Up Next — амбіційне бачення, яке може назавжди змінити наше міське життя в майбутньому», — говорить Бернд Мартенс, член правління Audi та президент Italdesign.

Нинішній Pop.up Next є значно легшим, ніж перша концепція. Була повністю переосмислена кабіна, яка тепер має вигнутий 49-дюймовий екран. «Взаємодія між людиною та апаратом виконується за допомогою функції дотику, розпізнавання мови та обличчя, відстеження руху очей», — стверджують дизайнери. Інтер’єр цього компактного автомобіля є просторим та зручним для людини, враховуючи повну відсутність руля, педалей та взагалі будь-яких інших засобів фізичного контролю.

Читайте також: «Вчені з’ясували, чому Місяць відділився від Землі 4 мільярди років тому»

На Женевському автосалоні цього тижні компанія New Atlas представить інші цікаві концепції, які стосуються наземних транспортних засобів.

 

Be the first to comment on "Літаючий автомобіль може змінити уявлення про транспорт"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**