Лондонський марафон допоміг злодіям пограбувати ювеліра

Лондонський марафонЛондонський марафон

У Лондоні відбулося пограбування ювеліра Джорджа Аттенборо. Здобиччю злодіїв стали дорогоцінні камені вартістю в мільйон фунтів стерлінгів. Зломщики скористалися тим фактом, що повз будівлю проходила траса марафону.

Читайте також: «Дірка в дорозі виявилася тунелем до банку»

Крадіжка зі зломом відбулася з неділі на понеділок. Як повідомляє лондонська поліція, злочинці викопали тунель до будинку ювеліра. Пограбування було подібне до того, яке було здійснене в Хаттон-Гардені у 2015 році.

Тоді злодії вкрали вміст депозитних скриньок, де зберігалися дорогоцінні камені, золото та готівка на загальну суму в 14 мільйонів фунтів стерлінгів.

Тунель

Тунель

Читайте також: «У Києві злочинці пограбували фельд’єгерів Кабміну»

Співробітники поліції повідомили, що злодіям під час крадіжки допомогло те, що поруч з будівлею пролягав маршрут недільного марафону. Шум дозволив використовувати важку техніку.

Правоохоронці не повідомили, які саме цінності було викрадено, але за неофіційною інформацією злодії могли винести з будівлі дорогоцінні камені на суму біля мільйона фунтів.

Злодій

Злодій

Читайте також: «У Парижі російських туристів пограбували на мільйон євро»

Поліція розслідує цю справу. Поки що ніхто не був затриманий. У зв’язку з тим, що розслідування триває, правоохоронці не розкрили додаткових подробиць.

 

Be the first to comment on "Лондонський марафон допоміг злодіям пограбувати ювеліра"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**