Латвійський уряд затвердить план мобілізації армії

РигаРига

У вівторок, 11 червня, уряд Латвії затвердить план мобілізації національних збройних сил (НЗС). Як повідомляє агентство LETA, з посиланням на Міністерство оборони країни, згідно із законом, уряд щороку ухвалює розроблений військовий план для мобілізації НЗС.

Читайте також: «Латвія закликає своїх громадян не боятися російських військових навчань» 

План мобілізації складається у випадку виняткових обставин або війни. У ньому пояснюється, яким чином НЗС досягають часткової або повної бойової готовності, а також визначається керівництво, обов’язки, порядок і матеріально-технічне забезпечення процесу мобілізації. План служить основою для подальшого складання військової програми. Його елементи відточуються через військові навчання НЗС.

Читайте також: «Населення Латвії продовжує скорочуватися» 

Напередодні Міністерство оборони Латвії замовило озброєння на суму 4 млн євро. У 2018 році SAAB Dynamics AB уклала угоду на поставку різних видів боєприпасів до Латвії, Литви та Естонії на період до семи років. У серпні 2018 року Міністерство оборони Латвії першим здійснило замовлення після укладення угоди, закупивши на 16,2 млн євро боєприпасів для протитанкових гранатометів Carl Gustav, які забезпечують як протитанкову, так і протипіхотну оборону і широко використовується в країнах-членах НАТО.

Гранатомет Carl Gustav

Гранатомет Carl Gustav

Be the first to comment on "Латвійський уряд затвердить план мобілізації армії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**