Лавров погрожує «захистом прав росіян» у Балтії та Україні

Сєргєй ЛавровСєргєй Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров під час зустрічі закликав покращити підходи до того, що він назвав «дискримінацією росіян в інших країнах, особливо в державах Балтії та в Україні».

Читайте також: «У Єревані активісти мітингували проти візиту глави МЗС РФ Лаврова»

«В умовах тривалої дискримінації співвітчизників у ряді країн, насамперед у державах Балтії та Україні, необхідно вдосконалити підходи до захисту ними своїх політичних, громадянських та етнокультурних прав», — сказав Лавров на засіданні Опікунської ради Фонду підтримки та захисту прав співвітчизників, які проживають за кордоном.

Сьогоднішня ситуація вимагає «активізувати зусилля, спрямовані на захист російської мови, збереження культурної спадщини та історичної пам’яті і, як правило, боротьби з дискримінацією, у тому числі у повсякденному житті», — сказав Лавров.

З огляду на це він високо оцінив роботу Фонду, яка відбувається «у повній відповідності до норм міжнародного права».

Захисники «руского міра»

Захисники «руского міра»

Читайте також: «США змушують Росію воювати на два фронти — Лавров»

«Це також стосується зусиль, які ми зараз здійснюємо у співпраці з кількома іншими країнами в Організації Об’єднаних Націй, ОБСЄ та Раді Європи у зв’язку з жорстоким законом про освіту, схваленим Верховною Радою України», — сказав міністр закордонних справ РФ.

У коментарях на цю новину інтернет-користувач Aija Helena Brzozovskis написала: «На першому місці повинна бути національна ідентичність країн, в яких живуть росіяни. Треба підтримувати і просувати мови та культури корінних народів. Росіяни, які там мешкають мусять поважати культурні права країни перебування. Якщо говорити про населення держав Балтії, то чимало представників корінних народів було страчено колишнім режимом, депортовано в гулаги та малозаселені території Сибіру. На їх місце було завезено росіян, що слід вважати спробою етно-геноциду. Тепер росіяни, за підтримки Кремля та російської пропагандистської машини, хочуть продовжити процес русифікації. Кремль навмисно створює національний конфлікт у Балтії та Україні, щоб підготувати грунт для майбутньої російської військової агресії в ці регіони. Проте чим більше світ усвідомлює це та стає обізнанішим щодо російської політики втручання, тим менш ймовірним є її успіх».

Читайте також: «Лавров пригрозив Україні заходами у відповідь»

«Тепла зустріч» Лаврова в Єревані

«Тепла зустріч» Лаврова в Єревані

1 Comment on "Лавров погрожує «захистом прав росіян» у Балтії та Україні"

  1. Валентин | 01/12/2017 at 10:22 | Ответить

    Лавров защищает русских на Донбассе убийством своих граждан.Россия, подлая и страшная страна.

Leave a comment

Your email address will not be published.

**