Кім Чен Ин на зустріч з Дональдом Трампом привіз… власний туалет

Кім Чен ИнКім Чен Ин

Північнокорейський лідер, побоюючись шпигунів зарубіжних країн, вирішив взяти із собою на саміт до Сінгапуру спеціальне обладнання. Одним з елементів інвентарю є портативний туалет, який запобігає шпигунам брати генетичні зразки Кім Чен Ина», — пише південнокорейська газета «The Chosun Ilbo».

Читайте також: «Washington Post: Північна Корея купує технології виробництва біологічної зброї»

Для правильного перевезення північнокорейського лідера до Сінгапуру потрібні три літака. На борту одного з них транспортується переносний туалет вождя. Проте така кількість літаків потрібна не тільки для доставки обладнання, але також і для того, щоб засекретити інформацію, в якому з них летить Кім Чен Ин.

Кім також возить з собою власні продукти харчування та броньований лімузин, а його нинішній політ через зміну маршруту тривав довше, ніж зазвичай.

Читайте також: «Південна Корея і КНДР почали переговори»

«The Chosun Ilbo»

«The Chosun Ilbo»

Перша в історії зустріч лідерів США та Північної Кореї викликала величезні надії на припинення ворожнечі між країнами та денуклеаризацію комуністичного режиму, але є також і скептичні голоси. Експерти висловили сумніви в тому, що Кім відмовиться від ядерного арсеналу, над яким його сім’я працювала десятиліттями.

Трамп намагався охолодити очікування, які викликав саміт у Сінгапурі, і в бесіді з журналістами неодноразово підкреслював, що ця зустріч буде лише початком процесу. «Я ніколи не говорив, що всі питання будуть вирішені під час одного саміту», — зазначив він. Передумовою укладення угоди є денуклеаризація режиму, на що Кім — як підкреслює Трамп — «вже готовий».

Читайте також: «КНДР обстріляла південнокорейських військових»

У зв’язку із зустріччю Трампа та Кіма влада Сінгапуру вжила спеціальних заходів безпеки. Серед іншого заборонено носити мегафони і великі банери та використовувати безпілотники. Поліція також проводить більш детальні особисті перевірки.

Китай та Корейський півострів

Китай та Корейський півострів

Be the first to comment on "Кім Чен Ин на зустріч з Дональдом Трампом привіз… власний туалет"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**