Кувейт прагне до зміцнення зв’язків з Україною: офіційна делегація арабської країни відвідала Київ

КувейтКувейт

Заступник держсекретаря зі зв’язків з міжнародними організаціями та зовнішньої торгівлі в Міністерстві торгівлі Кувейту шейх Немер аль-Сабах наголосив на важливості зміцнення торговельних та комерційних зв’язків з Україною.

Читайте також: «Гірська цитадель — Іран»

Аль-Сабах зробив цю заяву для Кувейтської агенції новин (Kuwait News Agency, KUNA) після того, як у Києві було завершене третє засідання Українсько-кувейтського об’єднаного комітету з торговельно-економічного співробітництва.

Кувейтський урядовець зазначив, що на засіданні було розглянуто питання двосторонніх відносин у різних сферах, включаючи торгівлю, економіку, інвестиції, приватний сектор, цивільну авіацію та сільське господарство.

«Комітет обговорив низку питань щодо подолання перешкод, з якими стикаються обидві країни на шляху розвитку двосторонніх економічних відносин», — сказав Аль-Сабах.

Мапа Кувейту

Мапа Кувейту

Читайте також: «Геополітичний виклик ісламського світу»

«Обидві сторони обмінялися думками щодо угод та меморандумів про співробітництво в таких галузях, як промислова кооперація, діяльність зі стандартизації, інвестиції, культура, наукові дослідження, сільське господарство, молодіжна політика, порти, охорона здоров’я та цивільна авіація», — зазначив чиновник.

«Такі дискусії значно сприятимуть розвитку кувейтсько-українських відносин», — додав він.

Аль-Сабах також наголосив на тому, що його Міністерство в даний час займається імплементацією укладених торговельних угод, а також активізує роботу спільних комітетів для зміцнення двосторонніх відносин Кувейту з країнами світу.

Читайте також: «Чому дипломатична криза навколо Катару несприятлива для США?»

Київ

Київ

Be the first to comment on "Кувейт прагне до зміцнення зв’язків з Україною: офіційна делегація арабської країни відвідала Київ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**