Кремлівський кухар намагається викликати революцію в США

Негри у СШАНегри у США

Санкт-Петербурзький олігарх Євгєній Пригожин прагне створити «панафриканську державу» у п’яти американських штатах.

Читайте також «Росія формує європейське лобі противників санкцій»

Листування на цю тему російських тролів Пригожина, якого називають кухарем Путіна, одержала Dossier Centre (фундація, заснована емігрантом Михайлом Ходорковським). Воно було оприлюднено американським телеканалом NBC.

«Оскільки як держава ми остаточно не вирішили проблему расизму, я думаю, що ми стали вразливими до маніпуляцій з боку таких країн, як Росія», — заявив конгресмен- республіканець з Флориди Валь Демінгс.

Один з листів називається «Стратегія розвитку панафриканської держави у США». Його отримав один з директорів фірми «М Інвест» (власником якої є Пригожин) Міхаіл Потепкін, скоріше за все від Джейхана Найсима огли Асланова. Минулого року прізвище останнього опинилося у спискові 13 росіян, яких Міністерство юстиції США визнало винними в втручанні в американські президентські вибори (в ньому є і сам Пригожин). Потепкін був активістом пропутінської молодіжної групи «Наші», і нещодавно розробив план придушення соціальних протестів у Судані. Замовлення він отримав від тодішнього президента країни Омара Башира, але цей план не вдалося втілити в життя, бо суданська армія скинула диктатора.

Інтернет-тролі

Інтернет-тролі

«Негритянська держава» у США буде створена в першу чергу шляхом вербовки «афроамериканців, які живуть в найбідніших американських містах та мають досвід діяльності у злочинних угрупованнях, а також тих, хто відбував ув’язнення». Потім буде «створена мережа тренувальних таборів в Африці, де проводитиметься ідеологічна і бойова підготовка». Після цього ті, хто пройшов навчання, будуть відправлені назад у США.

Читайте також «Росія розміщує в Калінінградській області ракети «Іскандер»

«Дана акція значно ускладнить внутрішньополітичну ситуацію в США, і, якщо вона буде успішною, то підірве територіальну цілісність і військово-економічний потенціал країни», — стверджують автори проекту.

Сама ідея створення «африканської держави» на півдні США була висунута Комуністичною партією Сполучених Штатів і вперше про неї повідомлялося у звіті ФБР від 1956 року.

В іншому листі, адресованому «Сєргєю Федоровичу» (імовірно, це генерал Рудской, начальник оперативного відділу генерального штабу російської армії), працівники «фабрики тролів» пропонують «підготувати (в Африці) базу для негритянського расового шовінізму, щоб протидіяти США, оскільки расова проблема так само небезпечна для американців, як ісламська проблема для Росії».

До одного з емейлів Асланов долучив мапу США зі штатами, в яких він раніше через Інтернет проводив підривну діяльність перед президентськими виборами 2016 року. На ній зазначено п’ять штатів, у яких найвищий відсоток негритянського населення (Луїзіана, Міссісіпі, Алабама, Джорджія, Південна Кароліна). У листі наведено перелік різних веб-сайтів та акаунтів у «Фейсбуці», раніше створених тролями (Blacktivist, Cop_block_us, Blackmattersus.com), чия аудиторія коливається від 178 тис. до 336 тис. користувачів. У цих штатах росіяни планують вербувати «революціонерів».

Громадянська війна у США

Громадянська війна у США

Окремо згадується Техас, де російські тролі створили онлайн-групу «Heart of Texas» («найбільша в Інтернеті на тему громадянської війни в США»), постійними відвідувачами якої є 300 тис. осіб.

Читайте також «Stratfor: Росія відвертається від Заходу і створює мережу альянсів»

«Незалежно від того, чи є такі плани аматорськими чи ні, сам факт, що ці люди розглядають їх, мусить повернути до тями американців», — вважає колишній офіцер ФБР Френк Філуччі.

 

 

Be the first to comment on "Кремлівський кухар намагається викликати революцію в США"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**