Кремль звинувачує США в причетності до нападу на військову базу Хмеймім в Сирії

Зруйнована СиріяЗруйнована Сирія

Напад на авіабазу Хмеймім в Сирії пов’язано з недоробкою сирійських військових і активізацією американських спецслужб по роботі з бойовиками. Таку думку висловив в ефірі телеканалу НСН перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки (Росія) Франц Клінцевич.

Читайте також: «Росія і США обмінялися авіаударами?»

«Це сталося тільки тому, що були вивезені наші війська, і залишилося цілком достатньо для функціонування військової бази. Те, що було під охороною наших військових, сьогодні передано «на зберігання» підрозділам збройних сил Сирійської Арабської республіки. Змінився підхід», — заявив російський діяч.

Він зазначив, що після заяви Міноборони РФ про знищення Ісламської Держави відбулася дуже сильна активізація американських спецслужб «по відновленню їх інструментарію, який був втрачений».

«Ми повинні відкрито говорити про цю безпардонною поведінкову функцію спецслужб США, які не тільки працюють спеціально проти нас, вони готують ці підрозділи, озброюють, навчають і годують їх там же — у себе на базі. А далі дають завдання по проведенню подібних диверсійних акцій. Не виключаю, що та група, яка проводила цей диверсійний акт, представляючи ІД, перебувала під керівництвом кого-небудь з американських спецназівців. Підійшли, зробили кілька пострілів з міномета, і пішли», — вважає сенатор РФ.

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Він упевнений, що американці і далі будуть прагнути скористатися ситуацією. Втім, у російських військових є чим на це відповісти.

Читайте також: «Stratfor розповіла про темне майбутнє Сирії»

«Хлопці просто недостатньо розуміють: у нас за плечима Афганістан і Північний Кавказ. Ми знаємо американську тактику і знаємо, як з нею боротися. Дорого обійдуться цим хлопцям наші жертви. Я в цьому переконаний. Жартувати з нами в подібній методиці, особливо напередодні свят, не рекомендуємо», — пригрозив Клінцевіч.

Запущений в ЗМІ фейк про знищення російських літаків, на думку сенатора, також є частиною американської інформаційної боротьби.

«Сотні мільйонів дізнаються і розтиражують інформацію про те, що росіяни заявили про знищення ІД, а у них спалили сім літаків. А офіційну заяву Міноборони прочитають одиниці. Цією тактикою інформаційної війни американці завжди користуються. Але я змушений тут американців розчарувати. Ми живемо в ХХІ столітті, і наша з вами розмова обов’язково дійде до читача. Ми вже звикли до таких підходів. Вони не зміняться, а подібні інформаційні диверсії тільки будуть посилюватися» , — резюмував Клінцевіч.

Танк

Танк

Читайте також: «Росіянам не здамося»: сирійські повстанці відмовилися залишати Алеппо»

Раніше в Міноборони РФ розповіли про загибель двох російських військових під час мінометного обстрілу авіабази Хмеймім 31 грудня. Інформацію про знищення семи літаків ВКС РФ в Міноборони назвали фейком.

Be the first to comment on "Кремль звинувачує США в причетності до нападу на військову базу Хмеймім в Сирії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**