Кремль вимагає пояснити, чому спецслужбам Великої Британії доручено протидіяти російським спецслужбам

Британський спецназБританський спецназ

Британські Міністерства оборони та закордонних справ повинні публічно прокоментувати інформацію, опубліковану в британських ЗМІ про те, що спецпідрозділи Великої Британії розглядають питання протидії російським спецслужбам, заявив прес-секретар посольства Росії у Великій Британії.

Читайте також: «Stratfor: Британія може вдарити по російській економіці» 

«Наскільки ми розуміємо, це все ще проекти, які будуть представлені політичному керівництву для схвалення. Ми хочемо сподіватися, що британські політики не дозволять солдатам і спецслужбам реалізовувати свої небезпечні ідеї», — сказав він.

Російський дипломат заявив, що такі публікації викликають тривогу.

Сєргєй Скріпаль з дочкою, які були отруєні на британській території російською агентурою

Сєргєй Скріпаль з дочкою, які були отруєні на британській території російською агентурою

«Якщо це насправді вірно, то таке рішення є, по-перше, помилковим, а по-друге, сумнівним щодо дотримання Лондоном його міжнародних правових зобов’язань», — зазначив він.

Читайте також: «У Великій Британії зростає підтримка другого референдуму в справі Brexit» 

Нещодавно ВВС опублікувала статтю, в якій стверджується, що був розроблений план переходу спецназу Великої Британії від боротьби з тероризмом до боротьби з іноземними урядами, особливо з Росією, котра, як вважають, веде таємні операції в країнах Балтії і в Африці. Якщо план буде схвалено, підрозділи військ спецпризначення будуть реструктуризовані, а деякі з них почнуть більш активно співпрацювати з іноземною розвідкою МІ6.

Be the first to comment on "Кремль вимагає пояснити, чому спецслужбам Великої Британії доручено протидіяти російським спецслужбам"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**