Корейці об’їдаються, щоб уникнути призову до армії

Музична група BTSМузична група BTS

Члени південнокорейської молодіжної музичної групи, які хотіли уникнути обов’язкової військової служби, через силу об’їдалися піцою та гамбургерами, щоб набрати вагу і не пройти фізичну перевірку перед призивною комісією. Після того, як про цю справу написали південнокорейські ЗМІ, «ноу-хау» музикантів зацікавилася прокуратура.

Читайте також: «Північна Корея загрожує Південній «непередбачуваним військовим конфліктом»

Усі чоловіки в Південній Кореї повинні відбути 22-місячну військову службу до досягнення ними 28-річного віку. Перед тим, як стати новобранцем, кожен проходить медичну комісію, яка перевіряє, чи є даний кандидат придатним для служби в армії. Ті, хто не відповідає вимогам, або звільняються від військового обов’язку, або мають проходити альтернативну службу в цивільному секторі. Проте вона сприймається як набагато краще рішення, ніж проживання в казармах.

Не існує майже ніяких винятків, навіть з релігійних причин. Справа повернулася на передовиці корейських ЗМІ, коли адвокати та фанати групи BTS, яка грає музику K-pop, закликали до визнання досягнень своїх улюбленців у хіт-парадах за достатній привід для уникнення ними військової служби. Вони посилалися на той факт, що до війська не призивають переможців конкурсів класичної музики (інший виняток — медалісти на Олімпіаді або Азійських іграх).

Korea Herald

Korea Herald

Читайте також: «Північна Корея розірвала дипломатичні контакти з США через санкції»

Тим часом 12 співаків-початківців, щоб уникнути армії пішли іншим шляхом та вирішили набрати вагу. Для цієї мети вони п’ять разів на день їли піцу та гамбургери і обмінювалися ідеями для збільшення ваги, такими, як висококалорійні коктейлі, харчові добавки та пиття напоїв з алое для затримання води в організмі. Вони сподівалися, що завдяки цьому не пройдуть призовну медичну комісію, будуть направлені для проходження альтернативної військової служби і матимуть час на співання.

Проте, як повідомляє Korea Herald, їхні плани вийшли на яв, після чого армійське керівництво вирішило провести слідство і передало справу в прокуратуру. Якщо чоловіків визнають винними, то вони будуть змушені проходити військову службу, навіть маючи надмірну вагу.

Читайте також: «Трамп обіцяє сучасну зброю для Південної Кореї та Японії»

Хоча двоє з дванадцяти музикантів вже пройшли альтернативну службу, але з огляду на розголос навколо цієї справи, їх можуть змусити ще на два роки надягти військову форму.

Be the first to comment on "Корейці об’їдаються, щоб уникнути призову до армії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**