Контактна група в Мінську обіцяє забезпечити безстрокове припинення вогню на Донбасі

Мартін СайдікМартін Сайдік

Тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на сході України буде продовжувати докладати максимум зусиль для забезпечення безстрокового режиму припинення вогню, повідомив білоруській агенції BelTA спеціальний представник ОБСЄ в тристоронній контактній групі Мартін Сайдік.

Читайте також: «Глава білоруської дипломатії запросив лідерів Європейського Союзу, Росії, Китаю та США до Мінська»

Мінськ

Мінськ

За його словами, за період, який триває від закінчення останніх переговорів кількість порушень режиму припинення вогню в зоні конфлікту залишалася значно нижчою, ніж та, яка була зареєстрована до початку дії цього режиму, що був оголошений в зв’язку з початком нового навчального року. «Завдяки останньому перемир’ю та «урожайному перемир’ю», про яке тристороння контактна група домовилася на початку літа, число жертв серед цивільного населення постійно і відчутно скорочується. За даними ООН, у вересні було зареєстроване найменше число жертв серед цивільного населення — двоє убитих і 16 поранених», — зазначив дипломат.

Читайте також: «Тимчук: Бойовики «ДНР» в Мінську знову «ліплять», що їм заманеться»

«На жаль, ми не можемо сказати, що загальна ситуація в зоні конфлікту є стабільною, тому Тристороння контактна група в Україні продовжуватиме робити все можливе, щоб забезпечити постійний режим припинення вогню в майбутньому», — підкреслив спеціальний представник ОБСЄ.

На Донбасі

На Донбасі

Мартін Сайдік переконаний, що спільні зусилля надзвичайно важливі для досягнення цієї мети, а спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні є незамінною і невід’ємною частиною процесу мирного врегулювання. «Ось чому важливо уникати будь-яких публічних дискусій, які можуть поставити під сумнів надійність і конструктивну роботу місії», — сказав Мартін Сайдік.

Читайте також: «Обама вважає, що Україна виконує Мінськ, а РФ — ні»

Be the first to comment on "Контактна група в Мінську обіцяє забезпечити безстрокове припинення вогню на Донбасі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**