Консерватори отримали переконливу перемогу у Великій Британії

Борис ДжонсонБорис Джонсон

Британська Консервативна партія здобула свою найпереконливішу перемогу на парламентських виборах від часів Маргарет Тетчер, отримавши 365 місць, свідчать остаточні результати голосування.

Читайте також: «Джонсон: Росія може стати країною-ізгоєм через агресію в Сирії»

При прем’єрі Тетчер в 1987 році їм вдалося отримати 376 місць у 650-місному парламенті.

Нинішній прем’єр Великої Британії і лідер консерваторів Борис Джонсон, виступаючи в Лондоні, заявив, що результат цього року увінчався «найбільш значною перевагою консерваторів (в парламенті – Глобал Аналітик) з 1980-х років».

Дострокові парламентські вибори відбулися у Великій Британії в четвер. Остаточні результати виборів, опубліковані ввечері в п’ятницю, показують, що консерватори одержали на 57 місць більше, ніж вони мали у колишньому складі нижньої палати парламенту.

Лондон

Лондон

Читайте також: «Борис Джонсон та Brexit: Чого очікувати?»

Лейбористи опинилися на другому місці отримавши лише 203 мандати (на 59 менше, ніж на попередніх виборах). Третє місце — у Шотландської національної партії (48 мандатів, на 13 більше, ніж було). Четверті — ліберал-демократи (11 мандатів, на один менше, ніж на попередніх виборах).

Решта партій отримали в цілому 23 місця.

Раніше Джонсон заявив, що переконлива перемога консерваторів на виборах безумовно показала, що британці виступають за Brexit, і тепер необхідно завершити цей процес.

Brexit

Brexit

«Британський народ однозначно та безперечно виступив за те, щоб ми вийшли з ЄС», — сказав Джонсон. Результати голосування, на думку прем’єра, повинні покласти край будь-яким розмовам про другий референдум з питання Brexit.

Читайте також: «Борис Джонсон заявив про загрозу втручання РФ у вибори в Великій Британії»

При цьому він пообіцяв, що вкладеться у встановлені терміни і завершить Brexit до 31 січня 2020 року. «Ми вийдемо з ЄС до 31 січня. І ніяких «якщо», ніяких «але», ніяких «може бути», — заявив Джонсон.

Be the first to comment on "Консерватори отримали переконливу перемогу у Великій Британії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**