Конгрес США готує законопроект про надання Україні допомоги у сфері кібербезпеки

Палата представниківПалата представників

Комітет із закордонних справ Палати представників Сполучених Штатів Америки ініціював надання Україні допомоги в галузі кібербезпеки, про що повідомляє прес-служба Посольства України в США.

Читайте також: «Конгрес США вирішив втерти носа ВРУ»

«Комітет закордонних справ Палати представників схвалив законопроект «Про співробітництво в галузі кібербезпеки з Україною» від 2017 року», — сказано в повідомленні.

Цей законопроект окреслює політику США щодо надання допомоги уряду України у вдосконаленні власної стратегії кібербезпеки, зокрема в таких областях, як встановлення найсучасніших оновлень безпеки на комп’ютерах державних службовців, зменшення залежності України від російських технологій, полегшення та розширення участі України в програмах обміну інформацією, пов’язаних з кібербезпекою та міжнародними зусиллями по боротьбі з кібер-загрозами, та розвитку Україною власних можливостей у сфері кібербезпеки.

Вашингтон

Вашингтон

Читайте також: «США жорстко відреагували на російські кібератаки»

Цей документ підтверджує прихильність США до Хартії про стратегічне партнерство між Україною та Сполученими Штатами, Будапештського меморандуму про гарантії безпеки та до підтримки співпраці України з Організацією Північноатлантичного договору (НАТО).

«Реалізація цієї законодавчої ініціативи стане важливим внеском у боротьбу України з гібридною війною, котра продовжується Російською Федерацією і складовою частиною якої є скоєння  кібер-нападів на нашу державу», — сказано в повідомленні.

У листопаді президент Петро Порошенко зустрівся з колишнім мером міста Нью-Йорка Рудольфом Джуліані, під час якої він відзначив важливість українсько-американського співробітництва у сфері кібербезпеки.

Читайте також: «Чого прагнуть ліві рухи в США?»

Кібератака

Кібератака

 

Be the first to comment on "Конгрес США готує законопроект про надання Україні допомоги у сфері кібербезпеки"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**