Комітет ВРУ направив ГПУ матеріали про діяльність Державіаслужби

рр

Парламентський комітет з питань транспорту 1 липня прийняв рішення звернутися до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з питанням про відповідність займаній посаді голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка.

Про це заявив заступник голови комітету, народний депутат Борис Козир.

«Окрім рішення звернутися до прем’єр-міністра, комітет попросив Генеральну прокуратуру України вивчити матеріали робочої групи з діяльності Державіаслужби, направити ці матеріали також в парламентський комітет з питань протидії корупції та Антикорупційне бюро», — заявив народний депутат.

За його словами, головна претензія до керівника Державіаслужби полягає у сприянні монополізації ринку авіаперевезень однією компанією.

«Компанія МАУ (Міжнародні авіалінії України – Глобал Аналітик) монополізувала ринок. Державіаслужба, яка повинна відповідати за безпеку польотів та надання права польотів, всі рішення приймала виключно на користь компанії МАУ», — зазначив Борис Козир.

Нагадаємо, голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі 26 червня прийшов на засідання комісії Міністерства інфраструктури з видачі призначень. Він зажадав від Державіаслужби конкурентно розподіляти призначення на авіамаршрути.

Він також звинуватив главу служби Антонюка в упередженості при розподілі призначень на авіамаршрути і заявив про намір вимагати від міністра інфраструктури розпуску комісії з видачі призначень.

27 червня президент України Петро Порошенко повідомив, що глава Державіаслужби буде відсторонений від виконання посадових обов’язків під час розслідування діяльності підконтрольного йому відомства.

Be the first to comment on "Комітет ВРУ направив ГПУ матеріали про діяльність Державіаслужби"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**