Компанія «Трансбункер», що працює в портах на Одещині, володіє акціями «Ленморнііпроекту», пов’язаного з урядом РФ

Будівля «Ленморнііпроекта» у Санкт-ПетербурзіБудівля «Ленморнііпроекта» у Санкт-Петербурзі

Російська компанія «Трансбункер», яка займається бізнес-діяльністю в українських портах, що розташовані в містах Рені та Южне, 15 років тому придбала пакет акцій інституту «Ленморнііпроект». Дана російська компанія займається проектувальними роботами в портах на території РФ.

Більшістю акцій «Ленморнііпроекта» володіє ФГУП «Росморпорт», але головною компанією є ТОВ «Холдингова компанія «Трансбункер».

«Ленморнііпроект» співпрацює з Міністерством транспорту Російської Федерації та одержує великі державні замовлення в обхід обов’язкового у таких випадках конкурсу.

Наприклад, за інформацією російських мас-медіа, «Ленморнііпроект» виявився єдиним учасником вартісного тендеру на проектування суховантажних доків в російському порту Тамань. Дана компанія також розвиває Мурманський та інші російські порти.

Безперечно, що «Ленморнііпроект» не міг би вести такої широкої комерційної діяльності без сприяння з боку російських урядовців.

Be the first to comment on "Компанія «Трансбункер», що працює в портах на Одещині, володіє акціями «Ленморнііпроекту», пов’язаного з урядом РФ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**