Командувач армією США в Європі вражений професіоналізмом ЗСУ

77266f45620d8c7b336bef909aab5f28

Українські військові управляються з отриманими від американців протибатарейними радарами навіть краще, ніж це роблять військовослужбовці США, констатував Бен Ходжес

На відміну від українських військовослужбовців, американські не перебували під обстрілами російської артилерії або реактивних систем залпового вогню. Тому військовослужбовцям США є чому повчитися у бійців ЗСУ, заявив в інтерв’ю Defense News командувач американською армією в Європі генерал Бен Ходжес.

«Американці не перебували під вогнем російської артилерії або ракетним обстрілом. А українці були, і цікаво було почути, що вони дізналися», — сказав він, коментуючи минулі у Львівській області спільні військові навчання.

Американський генерал також повідомив, що був вражений тим, як українські війська змогли адаптуватися під час бойових дій і проводити підготовку підрозділів паралельно з участю у війні з російськими окупантами.

«Я був вражений тим, як українські військові працюють над виправленням недоліків і покращують свої можливості. Я бачив, коли на Rapid Trident генерал-лейтенант ЗСУ Анатолій Пушняков привів п’ятьох офіцерів, які нещодавно повернулися з фронту. Кожен з них стояв перед групою людей з 18 країн і описував свій досвід. Це було дуже вражаюче і просто зруйнувало всі стереотипи відносно їхніх технічних можливостей, їхньої готовності провести критичний самоаналіз і говорити про це публічно. Це була одна з найбільш професійних речей, які я коли-небудь бачив у будь-якій армії . Вони були дуже відверті, кажучи “ми не були готові зробити це, але ось так ми адаптувалися”», — розповів Ходжес.

Командувач армією США в Європі також відзначив професіоналізм українських військовослужбовців, які, за його словами, управляються з отриманими від американців протибатарейними радарами навіть краще, ніж це роблять ЗС США.

«Ми надали українцям легкі протибатарейні радари і вони використовували їх дуже і дуже ефективно. Насправді, вони використовували їх так, як не використовували ми самі, і це виявилося настільки ефективно, що ми навіть не здогадувалися, що таке можливо», — додав Ходжес.

Be the first to comment on "Командувач армією США в Європі вражений професіоналізмом ЗСУ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**