Колишній керівник охорони Лукашенка брав хабар у росіян

Полковник ВтюрінПолковник Втюрін

КДБ Білорусі розкриває деталі затримання заступника голови Ради безпеки.

Читайте також «Білорусь спростовує твердження про пожежу на АЕС»

У квітні був заарештований полковник Андрій Втюрін. Президент Білорусі особисто звільнив його з посади заступника голови Ради безпеки. Однак на той час деталей справи не було оприлюднено, і адміністрація Олександра Лукашенка звинуватила його в «діях, які дискредитують військового офіцера».

У суботу Комітет держбезпеки Білорусі (КДБ) опублікував заяву, в якій йдеться про те, що Втюрін був заарештований під час отримання хабара у сумі 148 тисяч доларів від «представника російської комерційної організації». Втюрін мав лобіювати інтереси цієї організації в Білорусі. За інформацією КДБ, росіянин також був заарештований і звинувачений у передачі хабара.

Мінськ

Мінськ

Читайте також «Білорусь: Інтеграція з Росією в обмін на мільярди доларів»

Згідно з білоруським законодавством, Втюрін може потрапити за грати до 15 років. У разі оголошення остаточного вироку усе його майно буде конфісковане. У 2007-2014 роках він був головою Служби безпеки Президента — найбільш секретної спецслужби в Білорусі. З 2014 року обіймав посаду заступника голови Ради безпеки Білорусі. Втюрін вважався одним з найвірніших і найнадійніших однодумців Олександра Лукашенка.

Be the first to comment on "Колишній керівник охорони Лукашенка брав хабар у росіян"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**