Клінтон і Трамп перемогли в Арізоні, але програли в Юті

Клінтон

Трамп

Стали відомі підсумки попередніх виборів, які пройшли у республіканців в Арізоні, Юті і на заморської території Самоа, а у демократів — в Арізоні, Юті та Айдахо. Всім учасникам президентських перегонів вдалося додати в свою скарбничку нові голоси виборців. Найбільш ласим шматком була Арізона. Тут успіх був на боці Дональда Трампа у республіканців і Хілларі Клінтон — у демократів.

А ось Юта і Айдахо підтримали суперника пані Клінтон Берні Сандерса. Він подякував своїм прихильникам, підкресливши при цьому, що вражений тим, як багато представників бідних верств населення, а також робочого класу проявляють політичну активність.

У результаті на даний момент Хілларі Клінтон заручилася підтримкою 1681 виборця, а Берні Сандерс — 927 виборців. Для того, щоб бути висунутим єдиним кандидатом від Демократичної партії, необхідно набрати 2383 голоси.

У республіканців «прохідний бал» нижче 1237 голосів. Лідирує поки Дональд Трамп з 739 голосами. Тед Круз, перемігши 22 березня в Юті і Самоа, набрав 465 голосів. Значно відстає, але не сходить з дистанції, Джон Кейсік — 143 голоси.

Американська преса стверджує, що вирішальним для претендентів на президентський пост стане квітень. У цьому місяці свій вибір робитимуть виборці двох великих штатів — Пенсільванії і Нью-Йорка.

Як писав Глобал Аналітик, «Хакери Anonymous оголосили кібервійну Трампу».

вибори в США

Be the first to comment on "Клінтон і Трамп перемогли в Арізоні, але програли в Юті"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**