Клімкін розповів про саміт НАТО у Варшаві

міністерство закордонних справПавло Клімкін

Київ очікує від саміту НАТО у Варшаві конкретних проектів і рішень по наповненню трастових фондів для реформування сектору безпеки України. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Норвегії Бйоргеном Бренде в Києві.

Читайте також: «Міністр оборони Польщі бажає зробити Україну однією з головних тем на саміті НАТО у Варшаві»

«Як тільки цей пакет буде узгоджено, ви всі побачите його складові. Ряд складових — це конкретні проекти, ряд складових — це трастові фонди, які продовжать наповнюватися», — сказав Клімкін.

Міністр не уточнив, про які суми йде мова, проте пояснив, що це стосується і допомоги у вигляді технічного оснащення, а також тренувань українських військовослужбовців на полігонах.

оборонний блок

Саміт НАТО відбудеться у Варшаві 8-9 липня

«Мова йде про пріоритети, які будуть узгоджені, про трастові фонди, про конкретні проекти і цілі», — додав глава зовнішньополітичного відомства.

Читайте також: «Вибори бойовиків хоронять Мінські домовленості, — генсек НАТО»

За словами Клімкіна, деякі напрямки фінансуватиме Альянс, а деякі окремі країни-члени НАТО по лінії двостороннього співробітництва.

Раніше президент України Петро Порошенко у ході телефонної розмови скоординував позиції з президентом Польщі Анджеєм Дудою напередодні саміту НАТО. За словами глави української держави, на саміті НАТО будуть скоординовані дії щодо зустрічі «нормандської четвірки».

НАТО

Чого чекати Україні від саміту НАТО у Варшаві?

Нагадаємо, саміт НАТО відбудеться в м. Варшава, Республіка Польща, 8-9 липня. В рамках саміту Північноатлантичного альянсу пройде засідання комісії НАТО – Україна. Засідання буде другою зустріччю у верхах, на якій відбудеться засідання комісії НАТО – Україна.

Читайте також: «У 6 країнах Східної Європи починають роботу Центри інтеграції сил НАТО»

 

Be the first to comment on "Клімкін розповів про саміт НАТО у Варшаві"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**