Київський суд зупинив знищення одеського парку, навколо якого розгорівся конфлікт

СудСуд

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 26 вересня 2017 року було зупинено скандальну забудову, яка велася компанією «Гефест» за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 25.

Читайте також: «Одеські свободівці разом з активістами ВГО «Сокіл» пікетували скандальну забудову на Фонтані»

Нагадаємо, що кампанія проти знищення будівельною компанією «Гефест» в Одесі на 5 ст. Фонтану паркової зони, на якій розташований заклад «Детская Деревня АСТР», ведеться одеською обласною організацією ВО «Свобода» та ВМГО «Сокіл» з початку серпня цього року. Одеські націоналісти відстоюють права місцевих мешканців, які звернулися до активістів із проханням допомогти їм боротися з нахабним знищенням паркової зони і дитячого навчально-виховного комплексу. Компанія «Гефест», будучи близькою до бізнес-орбіти міського голови Г. Труханова, отримала дозвіл на це будівництво з порушенням процедури, після неправомірного виведення цієї території з переліку паркових зон Одеси. На місці зеленої зони за проектом було заплановано побудувати чотири багатоповерхівки: три будинки по 24 поверхи і одну 14-поверхівку. Інформаційні заходи одеської «Свободи», яку підтримало багато громадських організацій, численні звернення до профільних установ, акції та мітинги зрештою привернули увагу до цієї незаконної забудови і перевели боротьбу з нею у правову площину.

Читайте також: «Стався замах на життя одеського активіста»

На даному етапі суд, який відбувся за позовом одеської громадської організації «Фортеця Європи», зупинив дію дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції на зведення житлового комплексу «Акрополь» до винесення остаточного вироку по суті справи.

Одеські свободівці протестують проти знищення парку на Фонтані

Одеські свободівці протестують проти знищення парку на Фонтані

Be the first to comment on "Київський суд зупинив знищення одеського парку, навколо якого розгорівся конфлікт"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**