Китай. Таємничий фільм в Інтернеті

УйгуриУйгури

В Інтернеті був опублікований загадковий відеоролик, на якому показано сотні людей із зав’язаними очима та зв’язаними руками. Експерти кажуть, що він походить з Китаю і на ньому показано акцію проти однієї з етнічних меншин.

Читайте також: «У Словаччині збільшилася активність російських та китайських шпигунів»

Відеозапис хвилював міжнародну спільноту.

На ролику, оприлюдненому анонімним користувачем Інтернету, видно поліцейських, які ведуть сотні в’язнів. Як повідомляє The Guardian, їх, мабуть, раніше перевезли поїздом, а дія фільму відбувається на залізничному вокзалі. Експерти британської газети стверджують, що на відео були записані уйгури — одна з меншин тюркського походження або люди з іншої етнічної групи.

Читайте також: «Дональд Трамп: Китай веде солдатів до кордону з Гонконгом»

Китай

Китай

Запис проаналізував Натан Русер з Австралійського інституту стратегії. Враховуючи розташування сонця та особливості місцевості, він визначив, що фільм був знятий у серпні минулого року на станції Корла в провінції Сіньцян на заході Китаю.

Міжнародні організації неодноразово звертали увагу на становище мусульманських меншин у Китаї. Їхні представники за останні роки неодноразово були інтерновані та розміщувані у політичних таборах. За даними New York Times, місцеві суди у 2017–2018 роках винесли вироки у справі 230 000 осіб, після чого їх відправили до в’язниці. Хоча лише 2% населення країни проживають у провінції Сіньцян, 21% арештів, здійснених у 2017 році, відбулися в цьому регіоні.

Читайте також: «У Білорусі побудують китайське місто»

За інформацією Reuters, в’язнів, скоріше за все, перевели до в’язниць Корли з Кашгару, де репресії були особливо жорстокими. Міністр закордонних справ Австралії Маріс Пейн назвала фільм «глибоко тривожним».

https://www.youtube.com/watch?v=inmP0LvZEhY

 

Be the first to comment on "Китай. Таємничий фільм в Інтернеті"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**