Китай відкриває свій ринок для США

СШАСША та КНР

Китай відкриє свій ринок американським операторам кредитних карт, а також почне імпортувати з США зріджений газ і яловичину.

Читайте також: «Китай і Індія — на межі війни»

Китай відкриє для США свої ринки в рамках 100-денного плану щодо переформатування торгових відносин, про який домовилися лідери країн Дональд Трамп і Сі Цзіньпін.

США і Китай досягли домовленості про імпорт американської яловичини в КНР, країни також мають намір «якнайшвидше» вирішити протиріччя щодо поставок в Сполучені Штати китайської приготовленої птиці. Про це повідомив міністр торгівлі США Уілбур Росс.

Вашингтон

Вашингтон

«Американо-китайські відносини скоро досягнуть нового рівня. Китай дозволить імпортувати американську яловичину відповідно до норм міжнародної продовольчої безпеки, стандартів охорони здоров’я тварин та Угоди про співробітництво в сфері сільського господарства від 1999 року», — сказав Росс. Глава Мінторгу уточнив, що поставки повинні початися в найближчий час, «не пізніше 16 липня 2017 року».

Читайте також: «Перспективи стосунків США та Китаю за президентства Трампа»

«Вперше у нас є конкретне рішення і конкретна дата, — зауважив він. — Для американської яловичини відкривається дуже великий ринок».

Крім цього, продовжив міністр, Вашингтон і Пекін планують врегулювати невирішені питання, що стосуються «імпорту китайської приготовленої птиці в Сполучені Штати». Після завершення переговорів влада США має намір також до 16 липня підготувати відповідне рішення і допустити в країну дану продукцію. Обсяги поставок поки не названо, оскільки контракти ще не укладено.

Дональд Трамп і Сі Цзіньпін зустрілися в США в квітні цього року.

Читайте також: «Китай вирішив перенести свої підприємства в Росію»

Пекін

Пекін

Be the first to comment on "Китай відкриває свій ринок для США"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**