Китайці створили штурмовий гвинтокрил у формі літаючої тарілки

Super Great White SharkSuper Great White Shark

Китай планує модернізувати свою армію, щоб конкурувати зі США у боротьбі за глобальне домінування. Під час недавньої військової виставки була представлена ​​абсолютно нова експериментальна технологія — гвинтокрил у формі літаючої тарілки.

Читайте також: «New York Times: Китай вербує іноземних шпигунів через мережу LinkedIn»

Минулого тижня в Тяньцзіні відбулася військова виставка. Саме тоді було продемонстровано прототип футуристичного штурмового гвинтокрила, який вже в 2020 році може здійснити свій перший політ.

За даними китайських ЗМІ, це літальний апарат довжиною понад 7 метрів і шириною майже 3 метри, який отримав назву Super Great White Shark («Супервелика біла акула»), поки що є експериментальним зразком, але в майбутньому може бути взятий на оснащення Збройними силами КНР. За наявною інформацією, гвинтокрил може вмістити двох людей, він буде обладнаний 16-метровим ротором, двома реактивними двигунами та бронетанковою бронею.

Схема гвинтокрила

Схема гвинтокрила

Футуристичний літальний апарат зможе розвивати швидкість до 650 км/год., досягати максимальної висоти в 6000 метрів і підніматися зі швидкістю 16,5 метра в секунду. Винахід буде включати технологію stealth.

Читайте також: «Китай. Таємничий фільм в Інтернеті»

На думку китайських експертів, гвинтокрил може виконувати дуже швидкі маневри і залишатися непоміченим, що може забезпечити перевагу під час збройних конфліктів. Він також може брати участь у війнах майбутнього, які відбуватимуться в електронній сфері. Однак навіть якщо цю конкретну модель армія не візьме на своє озброєння, сама концепція може позитивно вплинути на розвиток китайських військових технологій.

Be the first to comment on "Китайці створили штурмовий гвинтокрил у формі літаючої тарілки"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**