Китайці готові до висадки на темному боці Місяця

Chang’e-4Chang’e-4

Інформаційне агентство Сіньхуа повідомило, що китайський космічний апарат почав підготовку до посадки на темному боці Місяця.

Читайте також: «Китай: Штучний інтелект на службі нагляду за громадянами»

Місія на Місяць є важливою складовою усієї китайської космічної програми.

«Космічний апарат Chang’e-4 увійшов на заплановану орбіту в неділю, «щоб підготуватися до першої в світі м’якої посадки на зворотному боці Місяця», — повідомляють китайські ЗМІ. Про час посадки не було надано жодної інформації.

Дотепер ще жоден космічний апарат не сідав на цьому боці природного супутника Землі.

Ракета «Довгий марш-3Б», що відправилася в космос, має на своєму борту спусковий апарат і місяцехід для вивчення поверхні Місяця.

Місяць

Місяць

Читайте також: «Китай збирається відмовитись від політики контролю за народжуваністю»

Агентство Сіньхуа повідомляє, що космічний апарат вийшов на орбіту, розташовану в 15 кілометрах від поверхні. Серед завдань Chang’e-4 — обстеження місячної поверхні, її мінерального складу і радіаційні вимірювання.

Китай хоче наздогнати Росію і Сполучені Штати, щоб до 2030 року стати великою космічною державою. Наступного року КНР планує розпочати будівництво власної космічної станції.

Читайте також: «Путін добровільно віддає Китаю Далекий Схід»

Пекін підкреслює, що його амбіції є суто мирними, але Міністерство оборони США звинувачує китайців у проведенні заходів, спрямованих на запобігання використанню космічних ресурсів іншими країнами.

Пекін

Пекін

 

5 Comments on "Китайці готові до висадки на темному боці Місяця"

 1. У Місяця немає «темного боку» чи «світлого боку», незалежно від того, що він завжди повернений тільки одним боком до Землі… На молодий місяць освітлений якраз той бік Місяця, якого ніколи не видно.

 2. До уваги студентів, наукових діячів, вчених!!!
  В Збірнику наукових матеріалів ХXV Міжнародної інтернет-конференції
  «НАУКОВІ ПІДСУМКИ 2018 РОКУ» 17 грудня 2018 р. опубліковано мої перші наукові статті: «Азбука ефіру — енергетично-матеріально-хронологічно-інформаційної субстанції, носія законів розвитку та збереження Всесвіту», моя робота разом з книгою О.О. Селіна. “Космическая середа с позиций новой физики эфира.» [ Днепр ПП «Моноліт» 2007 р.] дає розуміння як змінити енергетику планети, раз і на завжди зруйнувати фундамент монополії, та влади олігархів на енергетичну залежність від нафти, газу, урану, вугілля. Обертальний рух не підпорядковується недоказаним законам Ньютона, необхідно змінити стереотип свого мислення, щоб людство перейшло на використання енергії ефіру сильнішої за ядерну в мільйон раз, і дешевше нинішньої в сотні разів. Щоб примиритися з природою, та забезпечити гармонійне життя цивілізації.
  Закони механіки Ньютона, та закон всесвітнього тяжіння недоказує мі, але інтуїтивно відкриті і правильні при малих швидкостях руху. Дмитро Іванович Менделєєв періодичну таблицю записав починаючи з ефіру (Ньютоній), але згодом інші… при публікаціях упустили ефір. В теорії відносності Ейнштейна, взято за основу, гранична межа швидкості матеріальних тіл, та передача інформації не більше швидкості світла приблизно 300 тис. км/сек. При цьому навмисно відкинуто ефір Всесвіту, чим заведено фізичну науки в глухий кут, а цивілізацію на грань самознищення. Виникли проблеми, так придумали «Великий вибух», гравітони, просторово-часові- континіуми, темну матерію, темну рідку енергію, і т.д. і т.п.
  Виведені мною формули є доказом, що ефір входить по тангенсоїді в матерію, яка отримує енергію обертання, при обертанні навколо своєї осі, матерія (часточки), маса (галактика, Сонце (зірка), Земля, планета) приховує енергетичні властивості, відносно системи, та може проявляти їх стрибкоподібно Пn-1 Пn Пn+1. В роботі показано, що електрон електричного струму в провіднику підкоряється обертанню Землі та Сонця. Але ми знаємо, що вченими прийнято, що швидкість передачі електричного струму (взаємодія енергії в ефірі Всесвіту) = 3*108м. приблизно 300 тисяч кілометрів. Отже ми отримуємо електроенергію не від руху електронів електричного струму, а від енергії ефіру пропорційно прикладеній енергії в замкнутій системі. Про це знав М. Тесла, він казав «Електроенергія повинна бути безкоштовною, як повітря». А цивілізація йде до того, що скоро буде монополія, і на свіже повітря.
  Я наводжу докази, що Всесвіт створено, та управляється за допомогою математики, геометрії, та музики через ефір, запрограмований відношенням квантових чисел (1,2,14,137), формулами фігур, числом П , чим забезпечується народження матерії, процес взаємодії ефіру з атомом, як безперервний процес еволюції атома, молекули і, в кінцевому підсумку, еволюції хімічних елементів (речовин) і як джерело енергії для існування і життєдіяльності атома, розвиток (обертання), існування і загибель галактик, народження, обертання, і існування і загибель Сонця (зірок), обертання планет навколо Сонця. Надається формула гравітаційного екрану (гравітаційної тіні). Вивчення, та розуміння наших робіт, також дає можливість будувати літальні апарати нового типу, які винесуть в космос тисячотонні вантажі при використанні енергії ефіру мінімальної ваги. І як не дивно найоптимальніша форма літального апарату, це так звана «літаюча тарілка».

  «Тільки зі смертю догми починається наука» Галілео Галілей.
  Чекаю на належну критику фахівців. Прошу розповсюдити.
  Член-кореспондент Української академії наук, пенсіонер,
  з стародавнього роду дворян княжого походження (сайт: ROD NICEWICZ)
  Жовновський В.Т.

 3. Якщо на зворотній частині Місяця товщина космічного пилу більша ніж на видимій нами, то Земля набула Місяць як супутник, в момент руйнування водяного годинника в Єгипті коли там був єкватор. Коли замерзли мамонті в Якутії коли там був єкватор. Коли хтось зіграв в космічний більярд близько 13 тисяч років тому.

 4. Темному боцi? Наскiльки темному?

 5. Зворотня від нас, невидима нами частина. Ви чіпляєтесь не за суть, а за букву. Таких догматиків в науці багато. Як би було менше, наука б пішла значно далі.

Leave a comment

Your email address will not be published.

**