Китайські збройні компанії вперше потрапили у перелік найбільших у світі

Defense NewsDefense News

У списку найбільших компаній, що виробляють озброєння, який щорічно публікується американським журналом Defense News, китайські компанії опинилися вперше, але відразу ж потрапили до першої десятки.

Читайте також: «США: Китай недостатньо робить для стримування Північної Кореї» 

Перші чотири місця в рейтингу зайняли компанії із США: Lockheed Martin, Boeing, Northrop Grumman і Raytheon, а Китайська авіаційна промислова корпорація (Aviation Industry Corporation of China) посіла 5-е місце. Першу десятку замикає General Dynamics (США), BAE Systems (Велика Британія), China North Industries Group Corporation (Китай), Airbus (Нідерланди та Франція) та Корпорація аерокосмічної науки і промисловості (Aerospace Science and Industry Corporation) (Китай).

Рейтинг показує не тільки, що Китай інвестує значні кошти в сучасні озброєння, але і як охоче китайські оборонні компанії виходять на зовнішні ринки. У цілому в рейтингу представлено аж сім компаній з Китаю, і кожна з них входить до першої тридцяти.

Читайте також: «Китай будує супер-потужний лазер, який здатний розірвати простір» 

До рейтингу увійшли дві компанії з Росії: Алмаз-Антей (15-е місце) і АТ (32-е місце), аж 41 компанія з США і 10 з Великої Британії.

Китайська армія

Китайська армія

Be the first to comment on "Китайські збройні компанії вперше потрапили у перелік найбільших у світі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**