Катастрофу польського літака під Смоленськом назвали терактом

index

300x200_738578

Катастрофа літака президента Польщі Леха Качинського під Смоленськом — теракт.

Про це заявив міністр оборони Польщі Антон Мацеревіч, передає «Радіо Польща».

«На даний момент тероризм використовується проти західних держав як інструмент провокації потоку міграції з метою дестабілізації європейського континенту. Після смоленської катастрофи ми можемо сказати, що Польща стала першою жертвою тероризму в рамках сучасного конфлікту, який розігрується на наших очах», — сказав він уТоруні під час конференції «Сучасна політика: конфлікти і тероризм».

Мацеревіч пов’язав авіакатастрофу з вбивствами поляків в Катині.

«Тільки незалежна Польща може в повний голос заявити про Катинський геноцид. У 2009 році ще здавалося, що це так. Однак ми виявили, що спроба підняти це питання викликала реакцію, якої не очікував ніхто в світі. Ця реакція принесла смерть усій польській еліті. Я маю на увазі загибель польської делегації під Смоленськом», — сказав він.

«Без сумніву, метою того, що сталося під Смоленськом, було позбавлення Польщі лідерства, яке вело нас до незалежності», — заявив Мацеревіч.

Він зазначив, що авіакатастрофа стала першою ланкою в ланцюзі подальших подій: напад Росії на Україну, окупація промислової частини Донбасу, катастрофа пасажирського лайнера «Малайзійських авіаліній», втручання у війну в Сирії.

Як повідомлялося, раніше стало відомо, що літак Качиньського підірвали в повітрі.

Be the first to comment on "Катастрофу польського літака під Смоленськом назвали терактом"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**