Кандидати від партії Путіна програли губернаторські вибори

«Імператор Путін»«Імператор Путін»

У чотирьох російських регіонах кандидати партії Путіна програли губернаторські вибори.

Читайте також: «Путін продовжив російські контрсанкції проти Заходу до кінця 2018 року» 

У Владімірській області (приблизно в 200 кілометрах на схід від Москви), Хакасії (4000 км на схід від російської столиці, біля кордону з Монголією), Хабаровську (на Амурі) і Приморську (на Тихому океані) людям президента доведеться поступитися місцем офіційній опозиції.

У Владімірській області та Хабаровському краї перемогли кандидати від партії Владіміра Жириновського, відомого своїми дурними вчинками (у тому числі бійками). Офіційно «ліберальні демократи» є парламентською опозицією, на яку Кремль завжди може розраховувати. В обох регіонах (та в Хакасії) «регіональні уряди» сформують люди Жириновського разом з комуністами, відсунувши від влади «Єдину Росію» Путіна.

Хоча представник «ліберальних демократів» протягом декількох років є губернатором Смоленська, але його політика нічим не відрізняється від тієї, яку проводив його кремлівський попередник.

Читайте також: «Путін стверджує, що під час Смоленської катастрофи не було вибухів» 

Хакасія

Хакасія

У Хакасії другий тур голосування повинен був відбутися минулої неділі, але колишній губернатор від партії Путіна несподівано зняв свою кандидатуру, отже вибори було перенесено. У Приморському краї перший раунд був скасований через фальсифікацію виборів. У обох цих регіонах найбільші шанси мають комуністи, яких Кремль не дуже любить.

Перед регіональними виборами демократична опозиція закликала голосувати так, щоб кандидати від влади не перемогли. Проте в Хабаровському краї місцевий штаб руху Алєксєя Навального категорично відмовився підтримати «ліберального демократа» Сєргєя Фургала.

«Весь регіон знає його як шахрая і афериста, наш рух буде заплямований, якщо в будь-якій формі підтримає його», — передали вони колегам в Москву. У результаті прихильники Навального поширили в Інтернеті передвиборчий відеоролик під гаслом: «Усі вони шахраї, чи то Фургал, чи то нинішній губернатор, але необхідно піти і проголосувати проти пограбування наших пенсій».

Смоленськ

Смоленськ

Читайте також: «Міністр оборони Польщі: Путін хоче Україну» 

Погані результати партії Путіна на регіональних виборах політологи пояснюють зростанням спротиву щодо підвищення пенсійного віку, про що оголосив Кремль.

 

 

 

 

Be the first to comment on "Кандидати від партії Путіна програли губернаторські вибори"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**